Pozabankowo 5000 zł na 12 miesięcy

Chciałbym pożyczyć pozabankowo, prywatnie lub pod zastaw samochodu 5000 zł z okresem spłaty pożyczki na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. W banku nie mam większych szans na uzyskanie pożyczki ponieważ mam słaby BIK z powodu kilku nie spłaconych w terminie rat innego kredytu. Jedyna opcja która wchodzi w grę to pożyczka bez bik lub prywatnie.

Rozwiązań w takim przypadku jest kilka ponieważ kwotę 5000 zł z długim okresem spłaty uzyskamy w wielu firmach pozabankowo. Nie będziemy ich wszystkich przedstawiać a skupimy się na 3 najlepszych opcjach – firmy udzielające pożyczki pozabankowej z długim okresem spłaty bez sprawdzania BIK, pożyczki pod zastaw samochodu i pożyczki prywatnej jednak ze sprawdzonego źródła.

1. Pożyczka pozabankowa 5000 zł

Naszym zdaniem najlepszą opcją pożyczenia gotówki pozabankowo w wysokości 5000 zł na okres około 1 roku będzie oferta Providenta. Najkrótszy okres spłaty w tym przypadku to jednak 60 tygodni co daje nam nieco ponad 12 miesięcy. Całkowita suma do spłaty jaka powstanie po dokonaniu wyliczeń w opcji domowej jest całkiem przyzwoita jak na pożyczkę pozabankową (łącznie z kwotą pożyczki ok. 7000 zł w opcji Przelew) więc jeśli mamy taką możliwość możemy skorzystać z oferty Providenta ponieważ będzie dla nas najbardziej korzystna

2. Pożyczka pod zastaw 5000 zł

Dobrą opcją jest zaciągnięcie pożyczki pod zastaw np. samochodu pod warunkiem oczywiście że będziemy ją spłacać w terminie. Dzięki temu koszt pożyczki nie będzie tak wysoki jak niektórych ofert gotówkowych. Pożyczkę pod zastaw samochodu możemy uzyskać w firmie Motopożyczka która specjalizuje się w pożyczkach samochodowych, udzielając zarówno pożyczki pod zastaw pojazdów jak również pożyczki pozabankowe na zakup samochodu. Jeśli chcielibyśmy uzyskać w firmie pożyczkę na kwotę 5000 zł musimy być osobą powyżej 25 roku życia posiadającą samochód nie starszy niż 10-letni, którego wartość to min. 10 000 zł (ponieważ wartość samochodu musi być przynajmniej 2x wyższa niż pożyczana kwota pieniędzy). Firma nie sprawdza ani BIK ani nie wymaga zaświadczeń o zarobkach.

3. Pożyczka prywatna – 5000 zł

Dla osób chcących 5000 zł pożyczyć prywatnie możemy polecić serwis Kokos który umożliwia uzyskanie pożyczki przez internet od prywatnych inwestorów. Wskazujemy jaką kwotą jesteśmy zainteresowani (5000 zł), z jakim okresem spłaty (12 miesięcy) a następnie przelewamy opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 zł. Następnie w specjalnie przygotowanym formularzu możemy napisać nieco więcej na temat potrzebnej nam pożyczki, dlaczego nie bierzemy pożyczki w banku czy na jaki cel chcemy ją przeznaczyć – zwiększy to nasze szanse na jej uzyskanie z tego źródła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *