Pożyczka bez opłat – czy to możliwe?

Ostatnio widziałem kilka reklam firm które proponują pożyczki bez opłat tzn. pożyczając u nich oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy. Czy to fakt czy dochodzą tam jakieś dodatkowe dopłaty?

To ostatnio bardzo popularna forma promocji u firm pożyczkowych. Warto jednak od razu zaznaczyć że tego rodzaju promocja skierowana jest wyłącznie do klientów którzy po raz pierwszy biorą pożyczkę w danej firmie i w określonym terminie musimy spłacić całą pożyczoną kwotę, najczęściej jest to do 30 dni. Tak więc promocja jest prawdziwa, nie ma dodatkowych opłat poza.. opłatą weryfikacyjną którą musimy wpłacić z naszego konta przed decyzją o otrzymaniu pożyczki. Najczęściej jest to jednak bardzo niska opłata w wysokości 0,01 zł czyli 1 grosza lub maksymalnie 1 zł w niektórych przypadkach.

W chwili pisania tego artykułu tego rodzaju pożyczki bez opłat oferowały firmy:

VIVUS

Dla nowych klientów do 1200 zł z okresem spłaty do 30 dni, aktualnie najlepsza dostępna oferta tego typu.

OK MONEY

Osoby zaciągające po raz pierwszy pożyczkę w Ok Money mogą pożyczyć bez opłat do 500 zł. Z oferty mogą skorzystać osoby już od 18 roku życia. Okres spłaty 15 lub 30 dni.

SOHO CREDIT

Podobnie jak w przypadku firmy Ok Money tu również oferowana jest pożyczka do 500 zł bez opłat dla nowych klientów. Okres spłaty do 30 dni

KREDITO24

Firma Kredito24 oferuje pożyczki nawet do 2000 zł bez opłat i prowizji jednak pod watunkiem że pożyczkę spłacimy w ciągu 7 dni.

PROVIDENT

Również z Providencie wprowadzono podobną promocję ale na nieco innych zasadach. Mamy 28 dni na zwrócenie pożyczki nie podając powodu, oddajemy wtedy tylko pożyczoną kwotę bez dodatkowych opłat. Nowi klienci mogą uzyskać w Providencie do 5000 zł.

Należy jednak pamiętać że wspomniane promocje są okresowe a materiał powstawał tuż przed świętami 2013 a więc okresem wzmożonego zainteresowania pożyczkami i kredytami więc przed wysłaniem wniosku należy sprawdzić czy podana promocja jeszcze w danej firmie obowiązuje.

Jedna myśl na temat “Pożyczka bez opłat – czy to możliwe?

  1. Jak najbardziej możliwe, bo sam brałem nie jedną chwilówkę w promocji i zawsze miałem do spłacenia właśnie tyle samo ile pożyczyłem i ani grosza więcej. Jest wiele firm, które posiadają promocję darmowych chwilówek dla nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *