Czy można uzyskać pożyczkę bez sprawdzania BIK?

Mam już na koncie kilka spłaconych kredytów w różnych bankach, jednak w trakcie spłacania ostatniego skomplikowała mi się nieco sytuacja życiowa w związku z czym miałem kilka sporych opóźnień w spłacie kredytu. Choć kredyt ten mam już spłacony to efektem tego jest negatywny wpis w BIK. Zarówno ten wpis jak i aktualne niskie dochody uniemożliwiają mi uzyskanie kredytu bankowego. Jaka firma udzieli mi pożyczki bez sprawdzania BIK i przy niskich dochodach?

Wszystko zależy od tego jak aktualnie wyglądają te dochody. Dla niektórych firm nie będzie aż tak bardzo ważna informacja że powstały jakieś wpisy w BIK ale to jak aktualnie wygląda sytuacja potencjalnego pożyczkobiorcy tym bardziej że wspomniane zadłużenie zostało spłacone.

PROFI CREDIT

Jedną z popularnych firm które nie sugerują się wpisami w BIK jest firma Profi Credit. Jednak aby uzyskać pożyczkę w firmie musimy posiadać miesięczny dochód nie niższy niż 800 zł netto w przypadku pożyczek na oświadczenie. W ramach takiej pożyczki mamy możliwość uzyskania do 4000 zł z okresem spłaty uzależnionym od naszej aktualnej zdolności kredytowej – od 6 do 48 miesięcy.

TAKTO

W podobny indywidualny sposób do każdego klienta podchodzi firma Takto oceniając zdolność kredytową. W ich ofercie znajdziemy ofertę pożyczek od 500 zł do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

PROVIDENT

Wbrew pozorom również w Providencie osoby znajdujące się w BIK mają szansę na otrzymanie pożyczki. Jak podkreśliła firma na swojej stronie każdy wniosek o pożyczkę rozpatruję indywidualnie. Jednym z najważniejszych aspektów są obecne dochody a wysokość pożyczki jest w dużym stopniu właśnie od nich uzależniona. Mając więc niski dochód do 1000 zł może nie będziemy mogli sięgnąć po pożyczkę z wyższej puli rzędu 7000 zł czy 10 000 zł ale bardzo możliwe że jakąś mniejszą kwotę pożyczki uda nam się pozyskać.

ASA KREDYT

Do tych osób których zaspokoi mniejsza kwota pożyczki może trafić oferta firmy Asa Kredyt oferująca pożyczki od 1000 zł do 3000 zł. Dla firmy nie jest o tyle ważna historia w BIK tym bardziej że nie jest wcale tragiczna a to czy dana osoba starająca się o pożyczkę nie znajduje się w bazie dłużników a tam moglibyśmy znaleźć się w przypadku jeśli kredytu nie spłacilibyśmy wcale lub posiadamy inne zadłużenia np. nie opłacone rachunki za telefon. Okres spłaty pożyczki w Asa Kredyt to od 1 do 36 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *