Pożyczka 7 tysięcy zlotych na 12 miesięcy

Interesuje mnie uzyskanie pożyczki w wysokości 7 tysięcy złotych z okresem spłaty w ciągu najbliższego roku czyli na 12 miesięcznych rat, a więc tygodniowe raty Providenta czy Bociana odpadają. Jakie firmy pozabankowo udzielają takich pożyczek a przy tym bez konieczności wpłacania zaliczek czy przedpłat?

Wspomniana oferta Providenta mogłaby w tej sytuacji być najkorzystniejszą (w opcji Przelew) oferta pożyczenia 7000 zł, tyle że w jej przypadku mamy właśnie cykl spłaty tygodniowy a więc raty pożyczki będziemy musieli spłacać każdego tygodnia.

Jeśli koniecznie zależy nam na spłacie w ciągu 12 miesięcznych rat to taką ofertę znajdziemy dla przykładu w firmie Zaplo. Jest to maksymalna kwota dostępna w ofercie firmy i niestety nie dostępna dla wszystkich osób. Aby ją uzyskać musimy być już sprawdzonym klientem firmy, który wcześniej brał już pożyczki w firmie i spłacał je terminowo. Opcja 7000 zł dostępna jest dopiero przy 4 zaciąganej pożyczce. Rata miesięczna wyniesie nas w tym wypadku 926.79 zł co łącznie da do spłaty kwotę 11 121,48 zł.

Jeśli nie mamy czasu na wyrabianie dobrej historii pożyczkowej w firmie Zaplo możemy skorzystać z oferty podobnej firmy jaką jest Zaimo, tyle że tu próg pożyczek jest nieco mniejszy i wynosi 6000 zł. Taką kwotę możemy mieć już od pierwszej pożyczki, pod warunkiem jednak że pozytywnie przejdziemy wszystkie wstępne procedury weryfikacyjne i zdolnościowe. Te jednak przeprowadzane są bardzo szybko i w ciągu kilkunastu minut powinniśmy mieć już decyzje o przyznaniu pożyczki. W Zaimo pożyczki również udzielane są na okres 2 miesięcy.

Jeśli obie z firm nie spełnią naszych oczekiwań mamy jeszcze w rękawie ofertę Takto Finanse. W przypadku tej firmy przejście przez procedury weryfikacyjne nie jest już jednak tak łatwe jak w przypadku wcześniejszych firm i aby uzyskać potrzebną pożyczkę w firmie musimy mieć dosyć dobrą kondycję zarówno finansową jak również nie być osobą z jakąś trudna historią kredytową która obijała się o rejestry dłużników czy komornika. Rata miesięczna pożyczki 7000 zl / 12 m-cy to 978 zł co do spłaty daje kwotę nieco większą niż w Zaplo a dokładnie 11 736 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *