Pozabankowa pożyczka na rozwój firmy

Potrzebowałbym pozabankowej pożyczki w wysokości 5000 zł na rozwój firmy. Przez kilka lat pracowałem w sklepie, którego właściciel postanowił wyjechać zagranicę i zlikwidować działalność. Postanowiłem przejąć od niego ten sklep, jednak aktualnie potrzebuję wspomnianą kwotę na modernizację sklepu. Nie mogę dostać takiego kredytu w banku dlatego czekam na informacje o najkorzystniejszych ofertach.

Nie wiemy dokładnie jaką historię kredytową posiada osoba zainteresowana pożyczką, ale jeśli nie jest ona aż tak tragiczna możemy spróbować uzyskać pożyczkę w inny sposób nie narażając się na wysokie koszty pożyczek pozabankowych.

Mamy w tym momencie na myśli pożyczki społecznościowe udzielane przez takie serwisy jak Kokos czy Lendico. W tym celu konieczna będzie rejestracja w jednym z serwisów, przedstawienie swojej sytuacji finansowej, kwoty, okresu spłaty oraz cel pożyczki a następnie oczekiwania na pojawienie się określonej ilości inwestorów którzy zdecydują się pożyczyć nam pieniądze w ramach aukcji.

Minusem w przypadku tego rodzaju pożyczek może okazać się czas oczekiwania na pożyczkę, ponieważ może to potrwać nawet kilka dni a bywa i tak że osoba która stara się o pożyczkę nie uzyska zaufania pożyczkodawców i nie otrzymamy potrzebnej nam pożyczki.

W przypadku pożyczek pozabankowej która miałaby zostać przeznaczona na rozwój firmy można skorzystać z oferty Providenta, pożyczek na działalność gospodarczą które znajdują się w ofercie firmy. W przypadku kwoty 5000 zł mamy możliwość rozłożenia okresu spłaty na 60 lub 90 tygodni. Koszt pożyczki będzie jeszcze do przełknięcia w przypadku uzyskania pożyczki z opcją przelew dzięki czemu sami będzie spłacać raty pożyczki za pomocą co tygodniowych przelewów a ponadto będziemy mogli liczyć na niższe koszty pożyczki niż w przypadku opcji Domowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *