Gdzie znajdę ofertę Kredito24 Raty?

Jakiś miesiąc czy może dwa miesiące temu miałem znalezione w internecie ofertę pożyczek Kredito24 ale z możliwością spłaty pożyczek w dłuższym czasie – nawet na kilkanaście miesięcy i można było pożyczyć nawet do 10 000 zł. Teraz przeglądam ofertę Kredito24 i nigdzie nie widzę takiej opcji, nie ma jej też w wyszukiwarce. Oferta była o tyle dobra że można było zobaczyć dokładny koszt pożyczki. Czy ta firma zaprzestała udzielania takich pożyczek?

To prawda, przez kilka miesięcy firma Kredito24 posiadała taką opcję i była ona dostępna w ramach Kredito24 raty. Oferta pożyczek dotyczyła kwot do 10 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy.

Kredito24 raty nie zniknęło jednak z oferty firmy a jedynie przybrało całkowicie nową markę i obecnie jest znane jako zupełnie odrębna marka Zaimo. Razem ze zmianą nazwy nieco oszlifowana została również propozycja firmy ponieważ zmniejszona została maksymalna kwota pożyczek. Aktualnie największa możliwa do uzyskania pożyczka w dawnym Kredito24 Raty (czyli aktualnym Zaimo) to 6000 zł. Okres pożyczek pozostał taki sam a więc wynosi od 1 do 12 miesięcy.

Przy okazji zmian w wysokości pożyczki zniknęły niestety obliczenia rat jakich można było dokonać wskazując na suwaku kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Aktualnie koszt pożyczki ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od oceny zdolności pożyczkobiorcy starającego się o uzyskanie pożyczki. Pod względem kosztów oferta firmy nie odstaje jednak od innych firm udzielających podobnych pożyczek drogą internetową jak Zaplo czy Incredit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *