Gdzie znajdę ofertę Kredito24 Raty?

Jakiś miesiąc czy może dwa miesiące temu miałem znalezione w internecie ofertę pożyczek Kredito24 ale z możliwością spłaty pożyczek w dłuższym czasie – nawet na kilkanaście miesięcy i można było pożyczyć nawet do 10 000 zł. Teraz przeglądam ofertę Kredito24 i nigdzie nie widzę takiej opcji, nie ma jej też w wyszukiwarce. Oferta była o tyle dobra że można było zobaczyć dokładny koszt pożyczki. Czy ta firma zaprzestała udzielania takich pożyczek?

To prawda, przez kilka miesięcy firma Kredito24 posiadała taką opcję i była ona dostępna w ramach Kredito24 raty. Oferta pożyczek dotyczyła kwot do 10 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy.

Kredito24 raty nie zniknęło jednak z oferty firmy a jedynie przybrało całkowicie nową markę i obecnie jest znane jako zupełnie odrębna marka Zaimo. Razem ze zmianą nazwy nieco oszlifowana została również propozycja firmy ponieważ zmniejszona została maksymalna kwota pożyczek. Aktualnie największa możliwa do uzyskania pożyczka w dawnym Kredito24 Raty (czyli aktualnym Zaimo) to 6000 zł. Okres pożyczek pozostał taki sam a więc wynosi od 1 do 12 miesięcy.

Przy okazji zmian w wysokości pożyczki zniknęły niestety obliczenia rat jakich można było dokonać wskazując na suwaku kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Aktualnie koszt pożyczki ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od oceny zdolności pożyczkobiorcy starającego się o uzyskanie pożyczki. Pod względem kosztów oferta firmy nie odstaje jednak od innych firm udzielających podobnych pożyczek drogą internetową jak Zaplo czy Incredit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *