Pożyczka 5000 zł – bank czy pozabankowo?

Potrzebuję pożyczki na 5000 zł na okres 12 lub maksymalnie 18 miesięcy najlepiej jak najszybciej. Przy takiej kwocie będzie duża różnica pomiędzy kredytem z banku a firmą pozabankową? Często w bankach trzeba długo czekać i załatwiać formalności, w firmach pozabankowych podobno idzie to szybciej?

Tutaj w zasadzie odpowiedź jest jasna – tylko bank. Jeśli mamy możliwość i nie chcemy przepłacać to kredyt bankowy będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Przy takiej kwocie kredytu na okres ok. 12 miesięcy będzie potrzebny dochód ok. 1500 zł netto lub niższy jeśli rozłożymy spłatę na dłuższy okres. Pokażemy kilka ofert gdzie powinniśmy w miarę szybko uzyskać potrzebny kredyt w wysokości 5000 zł.

MBANK

Tu pożyczkę możemy załatwić błyskawicznie jeśli posiadamy stały dochód a co miesięczne wynagrodzenie otrzymujemy na konto bankowe. Uzyskanie kredytu jest tyle ułatwione że w takim przypadku wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu ponieważ umowę o kredyt będziemy mogli podpisać elektronicznie lub przez kuriera a informacje o dochodach będziemy mogli wysłać internetem lub bank sprawdzi naszą zdolność zdalnie sprawdzając nasze konto za pomocą aplikacji importer (współpracuje z wybranymi kontami bankowymi).

GETIN BANK

W Getin również wszystkie potrzebne formalności powinnismy załatwić od ręki tym bardziej jeśli potrzebny nam kredyt chcemy przeznaczyć na zakup sprzętu rtv lub agd a więc telewizora, zmywarki, lodówki czy innych sprzętów codziennego użytku. W takim przypadku możemy skorzystać z oferty pożyczki na oświadczenie w ramach której mamy możliwość uzyskania kredytu w wysokości do 15 000 zł.

ALIOR SYNC

Podobnie jak w mBanku wszystkie sprawy związane z kredytem możemy załatwić internetowo a więc bez ruszania się z domu. W taki sposób bez problemu uzyskamy kredyt w wysokości 5000 zł z wybranym okresem spłaty. Informacje o uzyskiwanych dochodach są wymagane a możemy je dostarczyć albo przesyłając przez internet albo za pomocą kuriera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *