Kredyt bankowy dla 20-latka

Mam 20 lat i pracuję w firmie transportowej, mój dochód to 1800 zł netto. Mam pewien problem ale nieco inny od większości przedstawionych tu sytuacji. Chciałbym wsiąść kredyt bankowy na 15 000 zł nawet na dłuższy okres ale pomimo tego że mój dochód jest ok to żaden bank nie chce udzielić mi kredytu ze względu na czystą historię kredytową. Chodzi o to że nie brałem wcześniej żadnych kredytów stąd ten problem. Czy jest szansa że jakiś bank udzieli mi takiego kredytu?

Podejrzewamy że największy problem może stanowić tu nie wiek kredytobiorcy, ani też wspomniane czyste konto w BIK a bardziej sama kwota kredytu ponieważ raczej mało jaki bank chce udzielać wysokich kwot osobie która bierze kredyt po raz pierwszy, w tym konkretnym przypadku chodzi o 15 000 zł a więc nie jest to mała kwota. W przypadku osób nie posiadającej jeszcze historii kredytowej najlepszą opcją jest zakup jakiegoś sprzętu jak telewizor czy kino domowe na raty. Bez problemu powinniśmy taki kredyt uzyskać a po spłaceniu rat będziemy mieć już pozytywną historię w BIK. Możemy też spróbować wnioskować o mniejsze kwoty – polecamy posprawdzać w pierwszej kolejności banki oferujące kredyt przez internet czyli..

MBANK

Decyzję z mBanku powinniśmy otrzymać bardzo szybko tym bardziej że bank posiada automatyczny system oceny zdolności który oceni naszą zdolność kredytową na podstawie posiadanego konta bankowego na które spływają nasze co miesięczne dochody. Możemy więc na początku zawnioskować o wspomnianą kwotę 15 000 zł, jeśli dostaniemy odpowiedź odmowną możemy wtedy spróbować uzyskać mniejszą kwotę kredytu.

ALIOR SYNC

W banku Alior Sync również uzyskamy kredyt przez internet a wszystkie formalności będziemy dopinać online. W przypadku ofert AS będzie potrzebne zaświadczenie o dochodach zatrudnieniu z naszego miejsca pracy. Będziemy mogli je dostarczyć na dwa sposoby albo przesyłając elektronicznie przez internet albo przez firmę kurierską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *