Pożyczka 1800 zł na 12 miesięcy

Pilnie potrzebuję nie dużej pożyczki w kwocie 1800 zł. Chciałbym tą pożyczkę wsiąść na okres 12 miesięcy żeby rata nie była za duża. Niestety ze względu na niskie dochody (780zł netto) kilka banków odmówiło mi udzielenia kredytu.

W takiej sytuacji najlepiej sprawdzić banki oraz insytucje które akceptują najniższe dochody. Jeśli mamy udokumentowany dochód (nawet najniższy) i nie posiadamy opóźnień w spłacie innych kredytów czy pożyczek to jest duża szansa że taką nie dużą pożyczkę uzyskamy. Jeśli nie w banku to w fimie pozabankowej.

MBANK

Należy jednak zacząć poszukiwania od banków ponieważ to one oferują najkorzystniejsze warunki a rata kredytu nie będzie duża w przypadku kwoty 1800 zł rozłożonej na okres 12 miesięcy (ok. 180 zł). W przypadku oferty mBanku dużym atutem jest możliwość uzyskania pożyczki drogą internetową, również w ten sposób możemy potwierdzić uzyskiwane dochody jeśli trafiają one na nasze konto bankowe a nie „do ręki”. Dzięki temu wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu.

ALIOR SYNC

Kolejnym z banków które oferuje możliwość uzyskania pożyczki przez internet oraz akceptuje niskie dochody jest Alior Sync. Tu również będziemy mogli uzyskać pożyczkę w wysokości 1800 zł na okres 1 roku. Zaświadczenie o dochodach będziemy mogli dostarczyć na dwa sposoby albo przesłać je elektronicznie albo za pomocą firmy kurierskiej.

GETIN BANK

Kolejny z banków w którym mamy szanse uzyskania małej pożyczki przy dochodach wynoszących poniżej 1000 zł.

PANDAMONEY

I na koniec dwie firmy z sektora pozabankowego. Pierwszą z nich jest Pandamoney jednak u nich uzyskamy pożyczkę w wysokości 1800 zł jedynie na okres 30 dni po których będziemy musieli spłacić całość pożyczonej kwoty wraz z dodatkową prowizją. Oferta jednak jednak warta polecenia ze względu na całkiem niskie (jak na chwilówkę) koszty pozyskania pożyczki.

ASA KREDYT

Firma Asa Kredyt może nam pożyczyć 1800 zł na dowolny okres, może to być zarówno 1 miesiąc, 12 miesięcy jak i dłuższy okres. Oczywiście musimy liczyć się z tym ze zaciągając taką kwotę na okres 1 roku koszt pożyczki będzie wyższy niż w przypadku ofert bankowych.

Jedna myśl na temat “Pożyczka 1800 zł na 12 miesięcy

  1. Lepiej unikać rozkładania tak nie dużej kwoty na taką dużą ilość miesięcznych rat. Wyjdzie to dla nas bardzo nie korzystnie pod kątem kosztów, więc lepiej kwotę 1800 zł rozłożyć na okres spłaty do 6 miesięcznych rat. Tutaj polecałbym głównie internetowe banki a więc mBank czy Inbank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *