Kredyt dla osoby z negatywnym BIK

Można by powiedzieć że jestem osobą spaloną w banku, z powodu 5-miesięcznego opóźnienia negatywny wpis trafił do BIK. Aktualnie wszystkie zaległości finansowe mam już pospłacane mimo to jednak nie mogę uzyskać kredytu w banku. Dodam że nie szukam dużej kwoty pożyczki a konkretnie 5000 zł – w jakiej firmie najlepiej zaciągnąć taką kwotę pożyczki bez sprawdzania BIK?

PROVIDENT

Jeśli interesuje nas nie duża pożyczka pozabankowa w tym konkretnym przypadku 5000 zł to pierwsze nasze kroki skierowalibyśmy do Providenta. Nie jest jednak do końca pewne to czy Provident nie sprawdza naszej historii w BIK. Jeśli jednak nawet tak się dzieje to firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta i głównie oceniając naszą obecną zdolność kredytową. Na naszą korzyść może wpływać również fakt że aktualnie nie posiadamy już żadnych opóźnień w spłatach kredytów czy pożyczek. Pożyczenie 5000 zł będzie dla nas najbardziej opłacalne w opcji „pożyczka przelew” która znajduje się w ofercie Providenta.

PROFI CREDIT

Firma Profi Credit nie sprawdza BIK a więc udziela pożyczek osobom z negatywnym wpisem w BIK jednak koszt pożyczki może być nieco wyższy niż w przypadku oferty Providenta w opcji przelew ze względu na koszt ubezpieczenia pożyczki. Pożyczkę w wysokości 5000 zł możemy uzyskać w ramach pożyczki na zaświadczenie w ramach której będzie potrzebne zaświadczenie o uzyskiwanych zarobkach. Pożyczka jest udzielana już przy najniższych dochodach czyli już od najniższej krajowej, również dla osób będących na emeryturze lub na rencie. Jednym z wymogów uzyskania pożyczki w Profi Credit jest również wiek osoby nie niższy niż 30 lat (pożyczki na oświadczenie do 4000 zł dla osób od 18 lat).

INCREDIT

Pożyczkę pozabankowa w wysokości 5000 zł również bez sprawdzania BIK uzyskamy w Incredit jednak pod warunkiem że wcześniej już braliśmy pożyczkę w firmie i spłaciliśmy ją w wybranym terminie bez opóźnień. Pożyczkę możemy rozłożyć na dogodny dla nas okres spłaty mogący wynosić od kilku miesięcy do nawet 24 miesięcy. Wiadomo jednak że przy dłuższych terminach spłaty musimy liczyć się z wyższym oprocentowaniem i opłatami pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *