Pożyczka 15 000 zł na 4 lata

Niestety nie mogę uzyskać kredytu bankowego dlatego szukam sprawdzonej firmy pożyczkowej która może udzielić mi pożyczki w wysokości 15 tyś zł z okresem spłaty 48 miesięcy czyli na 4 lata. Nie interesują mnie oferty firm wymagających wpłat dużych zaliczek, ewentualnie z doliczeniem jej już do rat pożyczki po jej otrzymaniu.

MOTO POŻYCZKA

Oferta Motopożyczki może spełnić powyższe wymagania jednak pod warunkiem że jesteśmy właścicielem samochodu który może stanowić zabezpieczenie pożyczki. Maksymalna kwota pożyczki nie może być jednak większa niż 50% wartości auta a więc w tym przypadku musielibyśmy posiadać samochód o aktualnej wartości ok. 30 000 zł. Jeśli spełniamy te warunki to bez większych przeszkód uzyskamy potrzebną pożyczkę w dodatku bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach i również w przypadku odrzucenia przez bank wniosku o pożyczkę z powodu nie najlepszej historii BIK.

PROFI CREDIT

W ofercie firmy Profi Credit również znajdziemy pożyczkę spełniające powyższe warunki. Pożyczkę w wysokości 15 000 zł możemy otrzymać w ramach oferty pożyczka premium jednak z nieco krótszym okresem spłaty mogącym wynosić maksymalnie do 36 miesięcy. Oferta dostępna jest dla osób od 30 roku życia posiadających przynajmniej dochód minimalny 1200 zł netto. Jeśli będziemy zainteresowani uzyskaniem pożyczki w firmie Profi Credit musimy się jednak liczyć z dosyć dużą kwotą ubezpieczenia ponieważ mamy tu to dosyć długi termin spłaty pożyczki.

Pożyczkę na 48 miesięcy w Profi Credit i nawet do 50 000 zł uzyskamy w ramach pożyczki celowej dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *