Pożyczki podobne do Providenta

Szukam pożyczki pozabankowej podobnej do oferty Providenta ale bez wizyt pracownika w celu odebrania rat pożyczki. Formalności związane z uzyskaniem pożyczki możemy załatwić u mnie w mieszkaniu ale raty pożyczki wolałbym spłacać przelewem a nie każdą jedną ratę co tydzień w moim mieszkaniu czy na klatce bloku 😉

Oczywiście są oferty podobne do oferta Providenta i z możliwością spłaty pożyczki przelewem jednak należy zaznaczyć na samym początku że Provident już nie tylko udziela pożyczek z obsługą domową (bo tak to fachowo nazwał) ale również pożyczki w opcji przelew które umożliwiają nam spłacanie pożyczki przelewem bankowym a więc każdą z rat pożyczki możemy spłacać czy to w banku, na poczcie czy przez internet. Jeśli chcemy zaoszczędzić na przelewach warto wybrać sobie jedno z darmowych kont bankowych pozbawione opłat za przelewy które umożliwią nam wykonywanie przelewów za 0 zł.

Jeśli jednak to nas nie przekonuje i chcemy pożyczkę pozabankową w innej firmie to oczywiście mamy do dyspozycji również inne oferty zbliżone do oferty Providenta.

Jedną z nich jest oferta firmy Asa Kredyt która jednak oferuje nieco mniejsze kwoty pożyczek niż w Providencie. Możemy w niej otrzymać od 1000 zł do 3000 zł z okresem spłaty od 1 do nawet 36 miesięcy. Z oferty możemy skorzystać bez konieczności wychodzenia z domu załatwiając wszystkie formalności przez internet. Podobne oferty pozabankowe znajdziemy również w firmach Bocian, Takto Finanse czy Profi Credit.

Inną opcją pożyczek są chwilówki które udzielane są na krótki okres czasu najczęściej na maksymalnie 30 dni lub 60 dni. Z większością takich ofert można zapoznać się na stronie http://www.kredyty-pozabankowe.best-kredyt.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *