Pożyczka 500 zł 2 raty na spłatę rachunków telefonicznych

Bardzo pilnie potrzebuję pożyczki pozabankowej 500 zł na spłatę zaległych rachunków telefonicznych (telefon komórkowy), jeśli to możliwe na 2 raty. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na czasie ponieważ pracownicy męczą mnie już ciągłymi telefonami dlatego chciałbym mieć już spokój i zapłacić te rachunki.

Naszym zdaniem nie ma większego sensu zaciągać na ten cel pożyczek pozabankowych, bynajmniej tych z dłuższym okresem spłaty. Mamy zdecydowanie bardziej przystępne rozwiązanie a mianowicie chwilówkę z przedłużeniem terminu spłaty.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie dość że będziemy mieć potrzebną pożyczkę ekspresowo na naszym koncie to jeszcze będzie to najtańsza możliwa opcja pożyczenia 500 zł jaką znajdziemy. Pokażemy jak w prosty i sposób pozyskać taką pożyczkę.

Do otrzymania pożyczki w wysokości 500 zł najlepiej wybrać firmę która aktualnie posiada promocję dla nowych klientów. Promocja ta polega na tym że pożyczkę na okres 30 dni możemy pożyczyć bez dodatkowych opłat a więc pożyczamy 500 zł i oddajemy 500 zł w ciągu 30 dni. Jeśli jednak zależy nam na tym by oddać wspomniane 500 zł w dwóch ratach to wystarczy że przed upływem 30 dni (nawet dzień przed) przedłużymy okres spłaty o kolejne 30 dni. Co prawda będziemy musieli zapłacić za przedłużenie terminu (opłata rzędu 100-200 zł w zalezności od tego w jakiej firmie bierzemy pożyczkę) ale dzięki temu termin spłaty wydłuży nam się o kolejny miesiąc.

Wracając do tematu firm które udzielają pierwszej pożyczki z 0 zł to w dniu pisania tego artykułu taką promocję obsługiwały takie firmy jak Vivus, Netcredit, Via SMS, OK Money czy Soho Credit. Biorąc jednak pod uwagę opłaty za przedłużenie terminu spłaty to najkorzystniejsze opłaty mogą nam zaproponować firmy Vivus i Via SMS i nie powinny one przekroczyć 100 zł.

Na koniec warto wspomnieć o czasie ponieważ ten też odgrywa tu duże znaczenie. Większość chwilówek udzielana jest błyskawicznie i jeśli mamy konto w tym samym banku co firma pożyczkowa (najczęściej kilka kont bankowych do wyboru) to możemy ją mieć na koncie w przeciągu 15-20 minut od złożenia wniosku o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *