Pożyczka 2000 zł na rok

Potrzebuję pożyczki 2000 zł jednak na w miarę jak najdłuższy okres spłaty. Wiem że nie dam radę spłacić takiej kwoty w ciągu miesiąca czy kilku więc takie opcje odpadają, najbardziej satysfakcjonującym rozwiązaniem byłaby dla mnie pożyczka na okres 12 miesięcy. Z powodu kilku opóźnień w spłacie nie mogę jednak uzyskać kredytu w banku.

Pożyczkę w wysokości 2000 zł udzieli nam praktycznie każda firma pozabankowa jednak koszta w tych firmach mogą być bardzo rozbieżne dlatego musimy być czujni i przed podpisaniem sprawdzić informacje na temat kosztów pożyczki oraz wysokości miesięcznych rat.

Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę symulację dokonywaną za pomocą stron internetowych firm pożyczkowych to najtańszym rozwiązaniem według powyższych byłaby pożyczka w Asa Kredyt ponieważ posiada najniższą miesięczną ratę (ok 222 zł) oraz łączną kwotę jaką będziemy mieli do spłaty (2668 zł). Pamiętajmy jednak że mamy tu podany orientacyjny koszt pożyczki który może okazać się nieco inny kiedy już dojdzie do kontaktu z firmą. Jednak nawet w sytuacji gdyby koszt pożyczki znacznie różniłby się od podanego pamiętajmy że nie musimy decydować się na taką pożyczkę.

W Providencie 2000 zł będziemy mogli pożyczyć albo na 30 albo na 60 tygodni. Ta druga opcja będzie bardziej zbliżona do okresu 12 miesięcy. W przypadku jeśli się na nią zdecydujemy orientacyjny koszt kwoty do spłaty wyniesie ok. 2800 zł a więc tylko delikatnie więcej niz w przypadku Asa. Obliczeń tych dokonywaliśmy jedynie w opcji „przelew” ponieważ te z opcji „domowej” są znacznie droższe w spłacie.

Jeszcze inną opcją pożyczenia 2000 zł na okres 12 miesięcy jest karta kredytowa. Możemy za jej pomocą nie tylko płacić za zakupy ale też wypłacić potzrebną nam gotówkę. Jeśli nie możemy skorzystać w ofert bankowych to nieco przychylniejszym okiem na naszą sytuację finansową może spojrzeć Vanquis bank który oferuje karty osobom mającym chwilowe problemy z uzyskaniem gotówki drogą bankową. Pamiętać jednak musimy że wypłata gótówki z bankomatu z użyciem karty kredytowej będzie dla nas nieco bardziej kosztowna niż mielibyśmy nią płacić za zakupy (czyli dokonując tzw. transakcji bezgotówkowych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *