Pożyczka 4500 zł na 2 lata bez banku

Od dłuższego czasu nie mogę uzyskać kredytu w banku z powodu kilku zaległych płatności które miałem co prawda już kilka lat temu, jednak informacja na ich temat nadal widnieje w BIK. Potrzebuję pożyczki poza bankiem w wysokości 4500 zł najlepiej na 24 raty czyli na 24 miesiące (2 lata).

Zanim zdecydujemy się na pożyczkę pozabankową z długim okresem musimy zdawać sobie sprawę z tego że koszt takiej pożyczki może być bardzo wysoki a już na pewno znacznie wyższy od tradycyjnego kredytu zaciąganego w banku. W niektórych firmach pozabankowych koszt pożyczki może przekroczyć nawet dwu krotność pożyczonej kwoty a nawet sięgnąć kilkakrotnie większej kwoty.

Zanim zdecydujemy się na pożyczkę pozabankową a mamy pewność tego że żaden bank nie udzieli nam kredytu, w pierwszej kolejności powinniśmy poszukać jak najbardziej najtańszych rozwiązań. Pierwszą z nich może być pożyczka społecznościowa.

Pożyczka społecznościowa może być tańsza od tej pozabankowej ponieważ udzielana jest przez osoby prywatne a nie przez firmy. Działa to tak że kilka osób decyduje się na pożyczenie nam gotówki w określonej kwocie, na określony procent. Wszystkie formalności odbywają się całkowicie internetowo za pośrednictwem specjalnego serwisu który został do tego celu przygotowany. Jednym z takich serwisów jest Kokos udzielający pożyczek społecznościowych nawet do 25 000 zł.

Aby uzyskać pożyczkę w Kokos konieczna będzie rejestracja w serwisie a następnie przygotowanie opisu aukcji w którym zamieścimy informację na temat pożyczki której potrzebujemy a więc cel kredytu oraz szersze informacje na temat naszej sytuacji finansowej.

Jeśli z jakichś powodów nie uda nam sie uzyskać pożyczki tą drogą lub też będzie trwało to zbyt długo wtedy możemy poszukać innych opcji pożyczenia gotówki. Jeśli już szukamy firm pozabankowych to w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z propozycją Providenta jako że jest to jedna z firm działająca od dłuższego czasu na rynku pożyczek pozabankowych i oferująca najniższe koszta w porównaniu do innych firm (jeśli mówimy o pożyczkach udzielanych w opcji przelew). W przypadku Providenta okres spłaty dla kwoty 4500 zł to 60 tygodni a więc niewiele ponad 1 roku, gdybyśmy chcieli dłuższy okres spłaty 90 tygodni będziemy musieli wybrać nieco wyższą kwotę 5000 zł. Przy takiej kwocie dłuższy okres spłaty będzie już możliwy.

Bardzo zbliżone koszty do Providenta ma firma Takto Finanse i tu bez większych przeszkód możemy uzyskać pożyczkę w wysokości 4500 zł na okres 24 miesięcy. Wybierając ofertę firmy mamy pewność otrzymania decyzji o przyznaniu pożyczki w ciągu godziny od złożenia wniosku o pożyczkę drogą internetową. Jeśli ta będzie pozytywna potrzebna gotówka zostanie nam przelana na konto w ciągu kolejnej godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *