Czy Provident udzieli pożyczki gdy bank odmówił?

Mam problem ponieważ już któryś bank z rzędu odmówił mi udzielenia kredytu, męczy mnie już składanie kolejnych wniosków w bankach a do tego jeszcze pobieranie kolejnych zaświadczeń z miejsca pracy. Nie mam problemów z BIK, jednak mam najniższą krajową oraz już jeden zaciągnięty kredyt oraz raty na sprzęt więc przypuszczam że tu tkwi głównym problem że żaden bank nie chce mi dać kolejnego kredytu. Potrzebuję 3000 zł, czy w takim wypadku mogę liczyć na pożyczkę w takich firmach jak Provident czy są firmy pozabankowe w których uzyskam pożyczkę taniej?

W przypadku przedstawionej sytuacji pożyczkę w Providencie uzyskamy bez większych przeszkód tyle że nie gwarantujemy że będzie to pożyczka w takiej wysokości ponieważ Provident indywidualnie to ocenia uwzględniając nasze dochody (możemy przedstawić już posiadane zaświadczenie które pokazywaliśmy w innych bankach) oraz planowany okres spłaty.

W Providencie najbardziej będzie liczyło się to że mamy czystą historię kredytową, bez wpisów w rejestrach dłużników oraz posiadanie stałego zatrudnienia które umożliwia nam spłatę rat pożyczki. W przypadku kwoty 3000 zł mamy możliwość rozłożenia spłaty pożyczki na okres 30, 60 lub 90 tygodni. Oczywiście im szybciej pożyczkę spłacimy tym możemy liczyć na niższy koszt pożyczki. Warto również pamiętać o tym by wybrać opcję spłaty w opcji Przelew ponieważ jest znacznie tańsza w spłacie od opcji Domowej.

Odpowiadając na drugą część pytania – opcja przelew w Providencie to jedna z najtańszych propozycji pożyczki długoterminowej wśród firm pozabankowych. Podobną pod względem kosztów jest pożyczka w Asa Kredyt w której też możemy uzyskać kwotę w wysokości 3000 zł i z okresem spłaty w cyklu miesięcznym (a więc tak jak w bankach) na okres maksymalnie nawet do 36 miesięcy. W przypadku Asa wymagany jest minimalny wiek pożyczkobiorcy 20 lat a nie więcej jak 70 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *