Pożyczka 3500 zł z zajęciem komorniczym

Jestem w trudnej sytuacji finansowej ponieważ posiadam zajęcie komornicze, w BIK również mam historię nie za ciekawą. Potrzebuję 3500 zł na okres 12 miesięcy, czy w takiej sytuacji mam szanse na znalezienie gdzieś pomocy?

Jeśli my mielibyśmy doradzać cokolwiek w takich sytuacjach to na pewno nie polecalibyśmy zaciągania kolejnych pożyczek ponieważ to kompletnie błędne koło. Nie będzie nas stać na kolejne raty pożyczek i tylko pogorszymy beznadziejną już sytuację w jakiej się znajdujemy. Jeśli nasza sytuacja jest aż tak zła powinniśmy skontaktować się z odpowiednią firmą która pomoże nam w wyjściu na prostą.

W obecnych czasach kiedy bardzo dużo osób zmaga się z podobnymi problemami pojawiają się również firmy które pomagają osobom zadłużonym czy jak w tym przypadku z zajęciem komorniczym. Po zapoznaniu się z sytuacją takiej osoby przygotowywany jest program naprawczy w ramach którego może zostać zmniejszona rata wszystkich zaciągniętych zobowiązań a także wycofanie zajęć komorniczych.

Jeśli jednak jesteśmy uparci na tą pożyczkę lub też mamy pewność że nasz sytuacja w najbliższym czasie ulegnie znacznej poprawie i będziemy mogli na czas spłacić nasze zobowiązania wtedy pozostają nam oferty pozabankowe. Należy jednak wspomnieć że i w tym przypadku nie wszystkie firmy udzielą nam pomocy, zależne jest od indywidualnej oceny pożyczkobiorcy. Najrozsądniejszą opcją może być pożyczka w Providencie ale wyłącznie w opcje przelew. Pozwoli nam ona na uzyskanie pożyczki pozabankowej na dosyć przystępnych warunkach jeśli porównać ją do pozostałych podobnych ofert.

W przypadku pożyczki 3500 zł możemy taką kwotę rozłożyć na okres spłaty 60 tygodni co jest zbliżonym terminem do okresu 12 miesięcy. Raty będą podzielone na raty tygodniowe dzięki czemu będziemy mogli płacić drobniejsze kwoty a wpłaty w opcji Przelew będziemy mogli dokonywać przelewem internetowym lub też w banku czy na poczcie. Najlepiej wykorzystać do tego celu jakieś bezpłatne konto bankowe które umożliwia wykonywanie bezpłatnych przelewów internetowych dzięki czemu nie będziemy ponosić dodatkowych opłat za przelewy. Warto dodać że firma Provident w takiej trudnej sytuacji może nam zaproponować jedynie opcją domową (raty pożyczki będzie odbierać od nas pracownik firmy u nas w domu), ta jednak jest znacznie droższa w spłacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *