Potrzebna pożyczka 5000 zł na 1 miesiąc

Szukam pilnie pożyczki pozabankowej w wysokości 5000 zł na okres nie krótszy i nie dłuższy niż 1 miesiąc. Sprawdzałem oferty chwilówek ale te firmy nie pożyczają tak wysokich kwot pożyczek. Interesuje mnie pożyczka na miesiąc ponieważ w niedługim czasie otrzymam zapłatę za dość dużą fakturę i wtedy mogę spłacić całość pożyczonej kwoty wraz z odsetkami. Poprosiłbym o informacje czy są firmy które udzielają takich pożyczek na tak krótki okres oraz jaki jest przybliżony koszt takiej pożyczki?

Zaczynając od chwilówek – faktycznie nie znaleźliśmy w ofercie firm udzielających tego rodzaju pożyczek oferty która spełniałaby powyższe oczekiwania. Zresztą nawet jeśli taka byłaby dostępna to skierowana byłaby ona dla stałych klientów danej firmy. Firmy udzielające chwilówek przy udzielaniu pożyczek nowym klientom często stosują limity w ramach których często nie pożyczymy kwot większych niż 500 czy 1000 zł.

Praktycznie jedyną firmą która spełnia powyższe oczekiwania jest Zaimo która oferuje zarówno pożyczki krótko jak i długoterminowe (nie dłuższe niż do 12 miesięcy). Możemy zatem pożyczyć w Zaimo kwotę pożyczki 5000 zł na okres 1 miesiąca. Niestety nie potrafimy przedstawić dokładnych kosztów takiej pożyczki ponieważ te są przedstawiane indywidualnie po złożeniu wniosku i uzależnione od oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Oczywiście złożenie wniosku do niczego nas nie zobowiązuje i jeśli zaprezentowana oferta nie będzie spełniała naszych oczekiwań możemy zrezygnować z przedstawionej nam oferty. Koszt takiej pożyczki na pewno nie będzie jednak mały i może sięgać nawet połowy pożyczonej kwoty.

Dużym atutem w przypadku pożyczek Zaimo jest bardzo krótki czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu nam pożyczki a w przypadku akceptacji wniosku ekspresowy przelew na nasze konto bankowe. Nie bez znaczenia jest również fakt iż wszystkie formalności załatwiamy elektronicznie wraz z podpisaniem umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *