Pożyczka 3500 zł na zakup telewizora

Planuję w nie długim czasie zakup nowego telewizora lcd z wszystkimi medialnymi dobrodziejstwami. Mamy już upatrzony konkretny model w sklepie internetowym, kwota jaka mnie interesuje to 3500 zł z okresem spłaty 12 miesięcy. Chciałabym wszystko załatwić przez internet żeby nie tracić czasu na wizyty w bankach – co polecacie?

W tym wypadku polecilibyśmy dwie opcje a mianowicie kredyt gotówkowy lub kartę kredytową z pomocą której możemy zapłacić za towar przez internet.

Oba z produktów znajdziemy w ofercie mBanku który umożliwi nam skorzystać z tych ofert w pełni przez internet. W przypadku kredytu gotówkowego możemy wstępnie obliczyć koszt kredytu gotówkowego i według wyliczeń dostępnego w kalkulatorze koszt kredytu 3500 zł na okres 12 miesięcy wyniesie nas około 500 zł a więc do spłaty będziemy mieli łącznie 4000 zł.

Kredyt gotówkowy w mBanku możemy otrzymać całkowicie przez internet. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku w którym podajemy nasze dane. W następnej kolejności kontaktuje się z nami pracownik mBanku przedstawiając szczegółową ofertę. Jeśli będziemy nią zainteresowani zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swoich dochodów czy to za pomocą aplikacji Importer (proces odbędzie się całkowicie automatycznie po podaniu danych do naszego konta bankowego na które otrzymujemy wypłatę) lub przesyłając w wersji elektronicznej lub w postaci wydruku historię konta.

W przypadku karty kredytowej pierwszy krok to również wypełnienie wniosku o założenie karty. Po wykonaniu oceny zdolności kredytowej bank przyzna nam limit na karcie. W przypadku standardowej karty kredytowej Visa Classic limit ten wynosi od 1 500 zł do 20 000 zł. Jeśli otrzymamy większy limit możemy skorzystać z takiego jaki jest nam potrzebny. W przypadku zakupu towaru przez internet wszystko odbędzie się automatycznie a system sam pobierze z naszej karty dokładnie taką kwotę jaką musieliśmy zapłacić za interesujący nas towar a więc w tym przypadku lcd. Kartą kredytową możemy płacić za zakupy zarówno w sklepach internetowych, w serwisach aukcyjnych jak i wszelkich innych internetowych jak i stacjonarnych sklepach. Spłat zadłużenia na karcie dokonujemy sami a dodatkowo o spłacie może nam przypominać sms który będzie co miesiąc dostawać od banku z wysokością minimalnej miesięcznej wpłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *