Kredyt 2000 na rok przez internet

Chciałaby uzyskać kredytów gotówkowy na 2000 zł z ratami rozłożonymi na 1 rok czyli równe 12 miesięcy i z równymi ratami. Interesuje mnie kredyt przez internet aby nie były potrzebne wizyty w banku. Mieszkam w małej wiosce położonej daleko od większych miejscowości w których znajdują się placówki bankowe więc miałbym utrudnione zadanie gdybym musiał fatygować się wizytami w bankach. Jak napisałem zależy mi na dużej kwocie dlatego liczę że da się to załatwić przez internet.

Przy takiej kwocie bez żadnych problemów uzyskamy kredyt całkowicie przez internet, oczywiście jeśli posiadamy stały dochód i wypłaty trafiają na konto bankowe.

Jeśli spełniamy powyższe kryteria możemy złożyć wniosek o interesujący nas kredyt gotówkowy w bankach udzielających kredytów całkowicie online. Jednym z takich banków jest chyba najbardziej znany mBank który udzieli nam kredytu w interesującej nas kwocie oraz okresem spłaty kredytu.

W mBanku potwierdzenie dochodów możemy dokonać na dwa sposoby. Jednym z nich jest aplikacja internetowa Importer która pojawi się nam już przy składaniu wniosku o kredyt internetowy. Umożliwia ona bezpieczne połączenie z naszym kontem osobistym oraz sprawdzenie historii konta. Na tej podstawie bank oceni naszą zdolność kredytową i będzie mógł udzielić nam kredytu. Przy tak niskiej kwocie i długim okresie spłaty bank nie będzie specjalnie wymagający względem dochodów ponieważ do uzyskania takiego kredytu powinna nam wystarczyć nawet najniższa krajowa.

Należy jednak zaznaczyć że Importer współpracuje póki co z wybranymi bankami i jeśli nasze konto akurat nie znajduje się na tej liście możemy potwierdzić nasz dochód na inny sposób jak choćby przesłanie e-mail historii konta z pomocą tzw print screena lub eksportu historii konta do pliku pdf.

Poza mBankiem kredyt całkowicie przez internet udzieli nam również Alior Sync (który już niedługo zamieni się w t-Mobile bank) oraz iGotówka (pod którą działa nie kto inny jak bank BNP Paribas). Potwierdzenie dochodów odbywa się u nich w bardzo podobny sposób jak w mBanku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *