Pożyczka 2500 zł na 6 miesięcy

Posiadam już kredyt bankowy a kolejnego zaciągnąć już nie mogę, w związku z tym szukam w miarę taniej pożyczki pozabankowej na okres 6 miesięcy pod warunkiem że rata nie przekroczy 600 zł (w przeciwnym wypadku na 8-9 miesięcy). Dodam że szukam najbardziej taniej opcji ponieważ nie mam problemów ani z BIK ani nie jestem w rejestrach dłużników.

W takich przypadkach najlepszą opcją byłaby najszybsza możliwa spłata takiej pożyczki (np. w postaci chwilówki) ponieważ w przypadku pożyczek pozabankowych z długim okresem spłaty na im dłuższy okres spłaty pożyczki się zdecydujemy tym koszt takiej pożyczki będzie wyższy. W takim przypadku raczej ciężko będzie znaleźć tanią pożyczkę ale sprawdzimy na jakie koszty musimy się przygotować jeśli interesują nas pożyczki 2500 zł z półrocznym okresem spłaty.

W Providencie otrzymamy najkorzystniejszą dla nas ofertę wśród firm pozabankowych. Możemy pożyczyć tu dokładnie tyle ile potrzebujemy czyli 2500 zł, jednak okres spłaty w przybliżeniu będzie wynosił 6 miesięcy ponieważ w firmie stosowany jest cykl spłaty tygodniowej. Minimalny okres na jaki możemy zaciągnąć wspomnianą kwotę to 30 tygodni co daje nam blisko 7 miesięcy. Przybliżona wysokość tygodniowej raty będzie wynosiła ok. 106 zł (w opcji Przelew) a całkowita suma do spłaty to ok. 3200 zł. Jeśli więc jesteśmy zdecydowani na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej to w Providencie koszt takiej pożyczki będzie najniższy spośród dostępnych ofert, pod warunkiem że skorzystamy z opcji Przelew a więc spłaty pożyczki za pośrednictwem przelewu.

Jeżeli jednak szukamy pożyczki ale nie zależy nam specjalnie na czasie czyli nie jest nam na gwałt potrzebna gotówka to alternatywną formą pozyskania potrzebnych pieniędzy mogą być serwisy internetowe pokroju Kokos. Jest to serwis społecznościowy w ramach które to osoby prywatne udzielają pożyczek osobom które ich potrzebują, zarabiając oczywiście na tym stosowną prowizję. Rejestrując się w serwisie wskazujemy jaka kwota pożyczki nas interesuje, jakie okres spłaty i na jaką wysokość oprocentowania możemy się zgodzić. Po pełnej rejestracji oraz przelaniu opłaty weryfikacyjnej (1 zł) będziemy mogli wprowadzić dodatkowe dane a więc na co chcemy przeznaczyć pożyczkę, dlaczego nie możemy lub nie chcemy pożyczyć z banku itp.

Poza tymi dwoma opcjami mamy jeszcze do dyspozycji szereg ofert firm pozabankowych. Jedną z takich propozycji posiadają w swojej ofercie Kredito24 Raty i Incredit. Obie firmy posiadają podobne warunki, w obu mamy możliwość pozyskania potrzebnej kwoty 2500 zł całkowicie przez internet i na wybrany przez nas okres 6 miesięcy czyli 6 rat. Jeżeli wierzyć informacjom zamieszczonym na stronie w Incredit koszt pożyczki będzie nieco niższy niż w przypadku Kredito24 raty ale w obu firmach rata miesięczna pożyczki przekroczy w mniejszym lub większym stopniu 600 zł.

Podsumowując jeśli potrzebujemy szybkiej pożyczki my wybralibyśmy ofertę Providenta, jeśli możemy poczekać możemy skorzystać z oferty pożyczek społecznościowych Kokosu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *