Pożyczka na oświadczenie o zarobkach

Zacznę od tego że mam już jeden kredyt w banku i potrzebuję teraz drugiego (ok. 3000 zł) na spłatę kilku zaległych rat oraz bieżących rachunków. Niestety pytałam w banku w którym mamy kredyt i nie dadzą mi kolejnego, podobnie zresztą jak w kilku innych w których pytałam. Męczy mnie już składanie w każdym kolejnym banku zaświadczeń o zarobkach dlatego szukam szybkiej pożyczki na samo oświadczenie o zarobkach i bez zbędnych pytań. Podejrzewam że w grę będą wchodziły pożyczki pozabankowe dlatego poproszę o najtańsze opcje takiej pożyczki.

Temat jest mi dobrze znany ponieważ swego czasu sam miałem podobny problem dlatego z chęcią udzielę pomocy w tym temacie. Banki jak się już uprą to niestety efekt jest taki jest, ale korzystają na tym firmy pozabankowe. Kiedyś wybór był praktycznie jeden – Provident, dziś tych ofert jest znacznie więcej więc jest z czego wybierać. W przypadku wszystkich przedstawionych ofert nie są wymagane zaświadczenie o zarobkach a jedynie nasze pisemne oświadczenie.

Jednak mimo tego że wybór mamy dużo większy niż powiedzmy 10-12 lat temu to jednak na rynku długoterminowych pożyczek pozabankowych prym cały czas wiedzie Provident, głównie dlatego że firma od jakiegoś czasu udziela pożyczek ze spłatą przelewem. Pożyczki z obsługą domową były bardzo drogie w spłacie dlatego gdy pojawiły się konkurencyjne firmy nie wszyscy się na nie decydowali. Pożyczki w opcji „przelew” w zasadzie nie mają sobie konkurencji (poza ofertami chwilówek ale te są udzielane na krótszy czas spłaty) ponieważ nie są koszmarnie drogie jak w niektórych innych firmach o których dzisiaj nie wspomnimy 🙂 Jeżeli więc potrzebujemy 3000 zł na okres 30 czy 60 tygodni to oferta Providenta (przelew) będzie dla nas w sam raz.

Kolejną opcją pożyczenia 3000 zł może być Kredito24 raty tyle że tu koszt pożyczki będzie nieco wyższy. Otrzymujemy za to w zasadzie wszystko na tacy – jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki wyświetla nam się dokładny harmonogram spłaty, sami możemy dopasować sobie okres spłaty. Wszystko też załatwimy bez wychodzenia z domu a większości przypadków potrzebną gotówkę będziemy mieć na koncie jeszcze tego samego dnia. Koszt pożyczki zatem nieco wyższy ale znacznie szybszy czas uzyskania pożyczki i bardziej przejrzyste warunki.

Jeszcze jedną opcją jest Incredit tyle że tutaj kluczem do uzyskania pożyczki w wysokości 3000 zł jest zaciągnięcie wcześniej nieco mniejszej pożyczki. Firma Incredit nowym klientom udziela pożyczek nie większych niż 1000 zł a więc jeżeli potrzebujemy nieco większej kwoty to najpierw musielibyśmy zaciągnąć na okres np. 1 miesiąca pożyczkę w wysokości 500-1000 zł, następnie spłacić ją w terminie a potem możemy starać się już o wyższą kwotę pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *