Kredyt na używany samochód osobowy 15 tys. zł

Poszukuję kredytu na używany samochodów osobowy o wartości 15 tyś zł bez sprawdzania baz BIK, KRD i BIG Infomonitor na okres ok. 48 miesięcy (4 lata)

W takiej sytuacji oczywiście kredyt bankowy wogóle nie wchodzi w grę ponieważ żaden bank nie udzieli nam kredytu bez sprawdzania powyższych baz a w szczegności bazy BIK. Pozostają nam w tym przypadku oferty pożyczek pozabankowych choć i tutaj nie będzie łatwo ponieważ większość firm udzielających takich pożyczek choć nie sprawdza danych w bazach Biura Informacji Kredytowej to weryfikuje dane potencjalnych pożyczkobiorców w rejestrach dłużników takich właśnie jak wspomniane KRD.

W takim przypadku najlepszą opcją będzie dla nas poszukanie pożyczki pozabankowej pod zastaw a więc w tym przypadku pod zastaw samochodu który zamierzamy zakupić. Jedną z takich ofert posiada w swojej ofercie Motopożyczka która może nam udzielić pożyczkę na zakup samochodu bez konieczności sprawdzania baz BIK oraz innych podobnych.

W Motopożyczce nie jest stosowana analiza zdolności kredytowej z prostego względu – to samochód stanowić będzie główne zabezpieczenie pożyczki a więc jeśli z jakiegoś powodu przestalibyśmy spłacać raty pożyczki to możemy liczyć się z tym że samochód zostanie nam zabrany przez firmę windykacyjną.

Należy jeszcze wspomnieć że Motopożyczka nie oferuje pożyczek na pełną wartość samochodu a jedynie 50% wartości samochodu który planujemy zakupić. Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 48 miesięcy czyli 4 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *