Pożyczka 2000 zł na 2 miesiące

Chciałbym pożyczyć pozabankowo 2000 zl na okres 2 miesięcy. Mogę spłacić w jednej racie lub w 2 miesięcznych ratach. W jakich firmach mam szanse uzyskanie takiej pożyczki z krótkim okresem spłaty?

Uzyskanie takiej pożyczki może stanowić problem głównie z tego powodu że firmy udzielające takich pożyczek najczęściej stosują limit dla nowych klientów. A przez to najczęściej nie pożyczymy więcej niż 1000 zł.

Praktycznie jedyną znaną nam firmą pozabankową w której pożyczymy 2000 zł na okres 2 miesięcy jest Zaimo. Jednak choć w Zaimo znajdziemy taką ofertę, to uzyskanie takiej kwoty z krótkim terminem spłaty uzależnione jest od naszej zdolności pożyczkowej. Firma więc może nam udzielić takiej pożyczki ale nie musi, jeśli stwierdzi np. że nie będziemy w stanie spłacić jej tak szybko.

Jeśli jednak firma zdecyduje się udzielić nam pożyczki to potrzebną gotówkę na naszym koncie będziemy mogli mieć w bardzo szybkim czasie. W większości przypadków Zaimo dokonuje przelewu pożyczki w ciągu kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu minut od momentu zatwierdzenia wniosku.

Poza Zaimo szanse na uzyskanie podobnej pożyczki mamy jeszcze w firmach Kredito24 (do 3000 zł), Pandamoney (do 1800 zł) czy Netcredit (do 1500 zł w przypadku nowych klientów). Są to jednak oferty chwilówek a więc udzielane z okresem spłaty nie przekraczającym 30 dni. Możemy jednak ten okres wydłużyć w dosyć prosty sposób.

Najpierw zaciągamy tego rodzaju chwilowkę na standardowy okres 30 dni a następnie przed zbliżającym się terminem spłaty, wykonujemy przedłużenie terminu spłaty o kolejne 30 dni dzięki czemu łączny okres spłaty wydłużamy do blisko 2 miesięcy. Trzeba jednak wiedzieć że przedłużenie terminu spłaty wiąże się z dodatkową opłatą jaką musimy ponieść, wpłacając przelew w określonej kwocie i na określone konto przed upłynięciem 30 dni od zaciągnięcia chwilówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *