Pożyczki 18 lat – nowe firmy

Szukam jakichś nowych ofert firm które udzielają w Polsce chwilówek dla 18-latków poza tymi znanymi czyli OK Money, Kyzoo, Pandamoney, Kredito24 i Wonga. Czy poza nimi są jeszcze jakieś (może nowe) firmy które udzielają pożyczek osobom w takim młodym wieku?

Poza tymi wymienionymi powyżej szanse na uzyskanie chwilówki w wieku 18 lat mamy również w dwóch innych firmach a mianowicie netGotówka oraz Syner, której oferta pojawiła się dosłownie przed kilkoma dniami. Oferty tych dwóch firm postaramy się dzisiaj bliżej przedstawić.

netGotówka – aby uzyskać pożyczkę w firmie poza ukończonymi 18 latami musimy również posiadać polskie obywatelstwo i być osobą zamieszkującą na terenie Polski. Do uzyskania pożyczki będzie nam również potrzebne aktywne konto bankowe, telefon komórkowy oraz skrzynka mailowa. Ważnym kryterium jest również nie posiadanie zadłużeń o których informacja znajdowała by się w rejestrach dłużników czy BIK.

Firma netGotówka udziela pożyczek w kwocie 300, 400, 500, 600 i 700 zł z okresem spłaty od 2 do 5 tygodni. Te kwoty dotyczą nowych klientów ponieważ w przypadku pożyczenia kolejnej pożyczki możemy sięgnąć już po wyższą kwotę do 1200 zł.

Syner – jak wspomnieliśmy jest to stosunkowo młoda oferta na krajowym rynku chwilówek. W ofercie firmy znajdują się pożyczki do 500 zł z okresem spłaty do 30 dni. W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w terminie mamy możliwość odnowienia pożyczki czyli przedłużenia terminu spłaty.

Warunki jakie stawia Syner osobom starającym się o pożyczkę to wiek od 18 do 75 lat, zameldowanie na terenie Polski, posiadanie telefonu komórkowego oraz konta bankowego (opłata weryfikacyjna 1 zł). Ponadto do udzielenia pożyczki wymagane jest również posiadanie stałych dochodów oraz brak zadłużeń o których informacja byłaby dostępna w rejestrach dłużników takich jak KRD czy Erif.

Która pożyczka będzie tańsza? Za pożyczenie w netGotówce kwoty 500 zł na okres 4 tygodni zapłacimy 150 zł co da nam łącznie do spłaty kwotę 650 zł. Jeśli tą samą kwotę pożyczymy w Syner na okres 28 dni (a więc odpowiednik 4 tygodni) to koszt pożyczki wyniesie nas 145,48 zł czyli do spłaty będziemy mieli 645,48 zł. Jak więc widać koszty pożyczki są w obu firmach bardzo zbliżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *