Gzie najszybciej dostanę pożyczkę bez BIK?

Potrzebuję 3000 zł najlepiej jak najszybciej. W banku nie mogę uzyskać kredytu przez BIK z powodu kilku opóźnień dawno już spłaconego kredytu. Posiadam dochód i jestem zatrudniony na umowę o pracę na czas nie określony. Zależy mi na szybkiej pożyczce którą mógłbym mieć najszybciej na koncie.

Jeśli zależy nam na szybkiej a można by powiedzieć ekspresowej pożyczce a przy tym bez weryfikacji w BIK to taką najszybciej uzyskamy w firmach specjalizujących się w udzielaniu pożyczek w pełni internetowo. W ostatnim czasie urosło nam ich dosyć sporo a wyrosły one jako dodatkowe marki firm, które na co dzień specjalizują się w udzielaniu chwilówek. Czas oczekiwania na pożyczkę jest więc tutaj zbliżony i najczęściej zamyka się w ciągu godziny a nie kiedy nawet kilkunastu minut.

Zaimo – spośród trzech przedstawionych firm tylko w Zaimo mamy szansę na uzyskanie pożyczki w wysokości 3000 zł już przy pierwszej pożyczce. Okres spłaty może wynosić od 1 do 12 miesięcy i możemy sami wybrać dowolny okres spłaty. Musi on być jednak uzależniony od naszych dochód i tego jaką ratę miesięczną będziemy w stanie spłacać. Pożyczki Zaimo dostępne są dla osób już od 18 roku życia

Zaplo – choć w ofercie firmy znajdują się pożyczki do 4000 zł to przy tej pierwszej, zaciąganej po raz pierwszy w Zaplo uzyskamy nie więcej jak 1600 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 12 miesięcy i pod tym kątem sami możemy wskazać termin w jakim będziemy spłacać pożyczkę. Fajne jest to w przypadku tej oferty że jeszcze przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki poznajemy dokładny koszt pożyczki i wysokość raty miesięcznej. Przyznawanie pożyczek jest w Zaplo na prawdę błyskawicznie dlatego potrzebną gotówkę na naszym koncie będziemy cieszyć się stosunkowo szybko. W niektórych przypadkach firma może wymagać zgody na weryfikacji danych w BIK. Pożyczki są dostępne dla osób od 20 lat.

Incredit – w tej firmie również napotkamy na limit dla nowych klientów który wynosi 1000 zł, sprawdzone osoby biorące kolejną pożyczkę w Incredit pożyczyć mogą już wyższe kwoty nawet do 5000 zł. Okres spłaty może być wyższy niż w przypadku dwóch wcześniej przedstawionych ofert i może on wynosić od 1 do nawet 24 miesięcy. Oczywiście na im dłuższy okres spłaty się zdecydujemy tym koszt pożyczki również będzie wyższy. Ten możemy jednak poznać podobnie jak w przypadku Zaplo jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Aby uzyskać pożyczkę w Incredit musimy mieć ukończone 22 lata.

Artykuł powstał przy pomocy serwisu Pozabanki – Pożyczki bez BIK

Jedna myśl na temat “Gzie najszybciej dostanę pożyczkę bez BIK?

  1. Na pewno w Rapida Money ale tutaj kwestia jest taka, że trzeba posiadać gwaranta a więc taką osobę z dobrą zdolnością kredytową i historią kredytową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *