Pożyczka 1000 zł na krótki okres

Gdzie można by uzyskać pożyczkę 1000 zł i w miarę szybko ją spłacić w ciągu 3 czy 6 miesięcy?

VIVUS

Jeśli jesteśmy zainteresowani pożyczką którą chcielibyśmy szybko spłacić to pierwsze kroki powinniśmy poczynić w stronę firmy Vivus ponieważ u nich aktualnie uzyskamy pierwszą pożyczkę do 1200 zł bez żadnych opłat i prowizji a więc będziemy mogli spłacić dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Problemem jednak może tu być fakt że Vivus udziela pożyczek w formie chwilówek a więc musimy taką pożyczkę spłacić w ciągu 30 dni. Istnieje jednak opcja że wydłużymy tę opcję do 60 dni. Zaciągamy pierwszą pożyczkę na 30 dni a następnie mamy możliwość przedłużenia terminu spłaty o kolejne 30 dni. Jednak jest to już opcja dodatkowo płatna więc za przedłużenie spłaty pożyczki przyjdzie nam zapłacić dodatkową opłatę. Dużym atutem pożyczki jest jej dostępność ponieważ wszystkie formalności załatwimy przez internet a gotówkę będziemy mieli jeszcze tego samego dnia na koncie.

MBANK

Jednym z banków w których uzyskamy również małą pożyczkę i z krótkim okresem spłaty jest mBank. Możemy u nich pożyczyć 1000 zł zarówno na 3 jak i na 6 miesięcy i będziemy mogli liczyć na dosyć przystępne warunki spłaty. Jeśli nam się poszczęści wszystkie formalności również załatwimy przez internet jednak tu będzie potrzebna pewna zgodność ponieważ mBank posiada już własny elektroniczny system który bada naszą zdolność na podstawie naszego konta bankowego na które spływa nasze wynagrodzenie. Ograniczeniem systemu jest to że współpracuje on tylko z wybranymi kontami bankowymi więc to czy uda nam się uzyskać pożyczkę w 100% przez internet uzależnione jest od tego w jakim banku posiadamy nasze konto bankowe.

ING BANK ŚLĄSKI

Jednym z kolejnych banków udzielających małych pożyczek jest ING Bank Śląski a więc kwotę 1000 zł możemy pożyczyć zarówno na 2,3 jak i 6 miesięcy. Nową ofertą banku jest pożyczka internetowa w ramach której możemy liczyć na niższe oprocentowanie i załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Oferta jest dostępna przy dochodzie minimum 800 zł / mc.

IGOTÓWKA

I na koniec nowość która pojawiła się przed kilkoma miesiącami a za którą odpowiedzialny jest bank BNP Paribas. Igotówka to serwis w ramach którego możemy uzyskać potrzebną pożyczkę łatwo i sprawnie przez internet. Najniższa oferowana kwota pożyczki to 1000 zł jednak z okresem spłaty nie mniejszym niż 6 miesięcy. Potrzebną nam gotówkę możemy mieć jeszcze tego samego dnia na naszym koncie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *