Gdzie pożyczyć 10 000 zł pozabankowo?

Jestem osobą zatrudnioną na stałe posiadającą wynagrodzenie nieco większe niż najniższa krajowa, jednak mam na koncie raty za sprzęt rtv oraz jeden kredyt bankowy. W związku z tym banki nie chcą udzielić mi kolejnej pożyczki a chciałabym uzyskać 10 000 zł i część z tej kwoty przeznaczyć na spłatę pozostałych rat za sprzęt rtv..

TAKTO

Oferta firmy Takto to nowa oferta na krajowym rynku pożyczek pozabankowych. Firma w swojej ofercie posiada pożyczki od 500 zł do 10 000 zł i taką kwotę możemy pożyczyć na okres do 24 miesięcy. Posiadając stałe zatrudnienie i zarabiając najniższą krajową a nawet poniżej tej kwoty bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać pożyczkę w firmie Takto. Zanim podejmiemy decyzję o zaciągnięciu pożyczki będziemy mogli sprawdzić sobie jaką miesięczną ratę będziemy płacić przy określonej kwocie pożyczki i z określonym terminem spłaty.

PROVIDENT

Pożyczki pozabankowe w kwocie do 10 000 zł udziela również firma Provident jednak taką kwotę pożyczki będziemy mogli uzyskać tylko wtedy jeśli wcześniej pożyczaliśmy już gotówkę w Providencie i spłacaliśmy ją w terminie. Firma może nam udzieli takiej pożyczki z okresem spłaty 90 tygodni czyli na niecałe 2 lata.

PROFI CREDIT

W ramach pożyczki na zaświadczenie możemy uzyskać pożyczkę w firmie Profi Credit jednak maksymalna kwota w ramach tej oferty to 9000 zł, większą pożyczkę możemy uzyskać w przypadku pożyczki Premium która jest skierowana do klientów posiadających dochody powyżej 2000 zł netto / mc. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebna kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, jeden z ostatnio zapłaconych rachunków oraz wyciąg z konta bankowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *