Gdzie uzyskać pożyczkę na 60 dni?

Bardzo chciałbym pożyczyć 1000 zł – z pewnych powodów nie mogę uzyskać takiej pożyczki w banku a pożyczenie takiej kwoty na 30 dni nie wchodzi w grę bo nie dam rady spłacić całości w tak krótkim czasie. Historia kredytowa i BIK ok, wcześniej nie brałem chwilówek.

VIVUS

Jeśli wcześniej nigdy nie braliśmy pożyczki w firmie Vivus to pożyczając ją po raz pierwszy możemy ją otrzymać bez opłat i prowizji. Docelowo pożyczamy 1000 zł na okres 30 dni a kiedy będzie zbliżał się termin spłaty przedłużamy termin spłaty o kolejne 30 dni. Będziemy musieli zapłacić dodatkową opłatę za przedłużenie ale dzięki temu termin spłaty wydłuży nam się do potrzebnych 60 dni.

INCREDIT

Pożyczkę 1000 zł na okres 2 miesięcy / 60 dni uzyskamy również w firmie Incredit. Taka kwota pożyczki jest właśnie dostępna dla nowych klientów firmy więc taką pożyczkę będziemy mogli w Incredit bez problemu uzyskać. Podobnie jak w przypadku oferty Vivus tak i w Incredit pożyczkę będziemy mogli załatwić całkowicie zdalnie a więc wszystkie potrzebne rzeczy związane z pożyczką załatwimy online przy pomocy komputera.

ASA KREDYT

Asa Kredyt specjalizuje się głównie w udzielaniu pożyczek z długim okresem spłaty ale osoby które chcą pożyczyć gotówkę na krótszy okres również mogą skorzystać z takiej opcji pod warunkiem że pozwala im na to indywidualnie badana zdolność kredytowa. 1000 zł możemy pożyczyć w Asa na okres 2 miesięcy pod warunkiem że mamy powyżej 20 lat, mieszkamy na terenie Polski a nasze dane nie znajdują się w bazach dłużników.

EKSPRES KASA

W ofercie Ekspres Kasy znajdziemy ofertę chwilówki 1000 zł z okresem spłaty 60 dni jednak dopiero przy drugiej zaciąganej pożyczce w firmie. Oznacza to że będziemy musieli wcześniej musieli pożyczyć jakąś mniejszą kwotę np. 300 zł i spłacić ją w 15 dni. Przy drugiej pożyczce możemy już dostać większą kwotę a więc w naszym przypadku potrzebne 1000 zł na okres 60 dni.

Jedna myśl na temat “Gdzie uzyskać pożyczkę na 60 dni?

  1. Ja pożyczałem taką pożyczkę w Wondze bo pożyczka na 60 dni jest u nich na promocyjnych warunkach za jedyne 10 zł. Promocja ta dotyczy jednak tylko nowych klientów, którzy terminowo zwrócą całą pożyczoną kwotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *