Gdzie uzyskać pożyczkę na 60 dni?

Bardzo chciałbym pożyczyć 1000 zł – z pewnych powodów nie mogę uzyskać takiej pożyczki w banku a pożyczenie takiej kwoty na 30 dni nie wchodzi w grę bo nie dam rady spłacić całości w tak krótkim czasie. Historia kredytowa i BIK ok, wcześniej nie brałem chwilówek.

VIVUS

Jeśli wcześniej nigdy nie braliśmy pożyczki w firmie Vivus to pożyczając ją po raz pierwszy możemy ją otrzymać bez opłat i prowizji. Docelowo pożyczamy 1000 zł na okres 30 dni a kiedy będzie zbliżał się termin spłaty przedłużamy termin spłaty o kolejne 30 dni. Będziemy musieli zapłacić dodatkową opłatę za przedłużenie ale dzięki temu termin spłaty wydłuży nam się do potrzebnych 60 dni.

INCREDIT

Pożyczkę 1000 zł na okres 2 miesięcy / 60 dni uzyskamy również w firmie Incredit. Taka kwota pożyczki jest właśnie dostępna dla nowych klientów firmy więc taką pożyczkę będziemy mogli w Incredit bez problemu uzyskać. Podobnie jak w przypadku oferty Vivus tak i w Incredit pożyczkę będziemy mogli załatwić całkowicie zdalnie a więc wszystkie potrzebne rzeczy związane z pożyczką załatwimy online przy pomocy komputera.

ASA KREDYT

Asa Kredyt specjalizuje się głównie w udzielaniu pożyczek z długim okresem spłaty ale osoby które chcą pożyczyć gotówkę na krótszy okres również mogą skorzystać z takiej opcji pod warunkiem że pozwala im na to indywidualnie badana zdolność kredytowa. 1000 zł możemy pożyczyć w Asa na okres 2 miesięcy pod warunkiem że mamy powyżej 20 lat, mieszkamy na terenie Polski a nasze dane nie znajdują się w bazach dłużników.

EKSPRES KASA

W ofercie Ekspres Kasy znajdziemy ofertę chwilówki 1000 zł z okresem spłaty 60 dni jednak dopiero przy drugiej zaciąganej pożyczce w firmie. Oznacza to że będziemy musieli wcześniej musieli pożyczyć jakąś mniejszą kwotę np. 300 zł i spłacić ją w 15 dni. Przy drugiej pożyczce możemy już dostać większą kwotę a więc w naszym przypadku potrzebne 1000 zł na okres 60 dni.

Jedna myśl na temat “Gdzie uzyskać pożyczkę na 60 dni?

  1. Ja pożyczałem taką pożyczkę w Wondze bo pożyczka na 60 dni jest u nich na promocyjnych warunkach za jedyne 10 zł. Promocja ta dotyczy jednak tylko nowych klientów, którzy terminowo zwrócą całą pożyczoną kwotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *