Najtańszy kredyt na 12 miesięcy

Planuje zaciągnięcie kredytu gotówkowego w banku na okres 12 miesięcy. Kwota kredytu który mnie interesuje to 4000 zł z równą ratą i podstawowym ubezpieczeniem. Szukam najtańszej oferty kredytu, które banki pod tym kątem polecacie?

Poszukiwanie najtańszego kredytu gotówkowego możemy rozpocząć od porównywarek internetowych. Nie są one do końca wiarygodne ponieważ banki przedstawiają w nich najczęściej najbardziej promocyjne oferty, z których aby skorzystać wymagane jest skorzystane z dodatkowych ofert jak otwarcie konta, wykupienie dodatkowego ubezpieczenia czy otwarcie karty kredytowej.

Aby obliczyć wysokość raty miesięcznej i koszty kredytu możemy użyć do tego celu bardziej wiarygodne symulacje kredytów dostępne na stronach konkretnych banków, które znajdziemy choćby na stronach mBanku czy iGotówka. Poniżej przedstawiamy wyniki jakie otrzymaliśmy w obu bankach dla kredytu w wysokości 4000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy oraz ubezpieczeniem wliczonym w raty kredytu.

iGotówka – rata miesięczna kredytu: 384,00 zł, łączna kwota do spłaty: 4608,00 zł
mBank – rata miesięczna kredytu: 376,56 zł, łączna kwota do spłaty: 4518,72 zł

Powyższe wyliczenie są oczywiście orientacyjne i aby dowiedzieć się bliższych informacji na temat kosztów kredytu wymagany jest bezpośredni kontakt z wybranym bankiem. W każdym bądź razie są to przybliżone koszty kredytu które pewnie nie będą w rzeczywistości się dużo różnić od tych przez nas podanych.

Jeśli zależy nam na najtańszym kredycie warto złożyć wnioski o kredyt w tych bankach w których rata kredytu uzyskana za pomocą porównywarki wyjdzie nam najtańsza. Następnie po otrzymaniu już gotowych, rzeczywistych propozycji od tych banków możemy sami wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę i tą która posiada najniższą ratę kredytu.

Kredyt 4000 zł na 12 miesięcy przez internet – w przypadku takich banków jak mBank, iGotówka czy t-Mobile Usługi bankowe wszystkie formalności związane z kredytem możemy załatwić całkowicie przez internet, bez konieczności udawania się w tym celu do placówek bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *