Kredyt na dowód i bez zaświadczeń o dochodach

Czy możliwe jest uzyskanie kredytu gotówkowego w banku bez konieczności dostarczania do banku zaświadczenia o dochodach czy zatrudnieniu? Czy jakieś z banków dają możliwość uzyskania kredytu w ten sposób?

Taką możliwość dają banki udzielające kredytów drogą internetową a więc w przypadku kiedy wszystkie formalności związane z kredytem załatwiane są zdalnie bez konieczności udawania się do placówki.

W większości przypadków banki w takiej sytuacji nie wymagają przesyłania zaświadczeń o dochodach a wystarczy że dostarczymy sam wyciąg z konta które będą dokumentować nasze wpływy na konto, najczęściej z ostatnich trzech miesięcy. Taki dokument możemy pobrać sami logując się na nasz rachunek bankowy online i pobierając go w formie elektronicznej w postaci pliku pdf.

Oczywiście nie we wszystkich przypadkach wystarczy sam wyciąg z konta. Stosowane jest on najczęściej przy niższych kwotach kredytu, najczęściej nie większych niż do 10 tyś zł a w przypadku większych kredytów może być już wymagane dostarczenie zaświadczenia o dochodach a nawet obecność w najbliższej placówce banku, w którym złożyliśmy wniosek o kredyt.

Kredyt na sam dowód i bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach przyznawany jest głównie osobom posiadającym historię kredytową, a więc osobom które wcześniej zaciągały już kredyt lub brały w przeszłości coś na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *