Najtańsze pożyczki pozabankowe – 1000 zł na 12 m-cy

Jestem w podobnej sytuacji jak zapewne wiele osób tutaj a więc z pewnych powodów bank nie udzielił mi kredytu a potrzebuję pożyczki w wysokości 1000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy. Posiadam stałe zatrudnienie, pozytywną historią kredytową, problemem dla banków może być to że posiadam już jeden kredyt który spłacam a właściwie kończę go spłacać. Drugim minusem jest to że posiadam nie za wysokie dochody rzędu 1200 zł miesięcznie a więc dlatego nie chciałbym by okres spłaty był krótszy niż wspomniane 12 m-cy.

Uzyskanie pożyczki pozabankowej w takiej sytuacji nie powinno przysporzyć nam w zasadzie żadnych problemów a więc możemy sobie pozwolić na to by poszukać oferty która najbardziej spełni nasze oczekiwania a więc będzie najtańsza w spłacie.

Jeśli więc zależy nam na takiej pożyczce pozabankowej która będzie pożyczką najtańszą w spłacie spośród wszystkich dostępnych ofert to powinniśmy wybrać do tego celu pożyczkę w firmie Provident w opcji Przelew.

Ta oferta w zasadzie nie będzie miała sobie równych, tyle że nieco inaczej będzie wyglądała spłata takiej pożyczki i różnić się będzie od spłaty tradycyjnego kredytu czy nawet pożyczki długoterminowej. W Providencie pożyczki spłacane są w cyklu tygodniowym co oznacza że co tydzień będziemy musieli na konto Providenta wysyłać przelew o określonej kwocie. Kolejna różnica jest taka że nie uzyskamy pożyczki na 12 miesięcy a do wyboru będziemy mieli dwa okresy spłaty – 45 lub 60 tygodni. Pożyczając 1000 zł na okres 60 tygodni w opcji przelewowej (w przybliżeniu ok 14 miesięcy) do oddania będziemy mieli ok. 1400 zł.

Kolejne tańsze (jak na pożyczki pozabankowe) propozycje pożyczek z okresem spłaty 12 miesięcy znajdziemy jeszcze w ofertach firm Asa Kredyt oraz Takto Finanse. Będą to co prawda propozycje nieco droższe w spłacie ale już z normalnym okresem spłaty 12 równych rat miesięcznych. Przy obliczaniu kosztu pożyczki w tych firmach dokonanych za pomocą ich stron internetowych wyszło nam że w Takto do spłaty będziemy mieli łącznie 1680 zł, natomiast w Asa kredyt 1619 zł.

Nieco droższe w spłacie będą pożyczki zaciągnięte w firmach Incredit oraz Zaimo ponieważ łączna kwota do spłaty w tych firmach powinna zamknąć się w kwocie 1800 zł. Jakby na to nie patrzeć jest to już blisko dwu krotność tego co pożyczyliśmy więc opcja nieco mało dla nas korzystna. Na korzyść należy jednak zaliczyć fakt iż potrzebną kwotę będziemy mogli mieć na koncie w ciągu najbliższych kilkunastu minut od złożenia wniosku.

Najdroższą w spłacie pożyczkę uzyskaliśmy jednak w ofercie firmy Profi Credit, choć podejrzewamy że są jeszcze droższe oferty o których my już wspominać nie będziemy. Jeśli chcielibyśmy zaciągnąć w Profi Credit pożyczkę na oświadczenie w wysokości 1000 zł na okres 12 miesięcy to musielibyśmy łącznie z pożyczoną kwotą spłacić.. 2568 zł. Na duży koszt pożyczki w tej firmie składa się szereg opłat pośród których oprócz oprocentowania znajdziemy opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie pożyczki czy wynagrodzenie umowne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *