Najszybszy kredyt 5000 zł przez internet

Przymierzam się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego w wysokości 5000 zł na okres 12 miesięcy, wszystkie formalności chciałbym dopełnić przez internet i szukam najszybszej opcji uzyskania takiego kredytu. Interesują mnie wyłącznie oferty bankowe, posiadam umowę o pracę na stałe i wynagrodzenie 2200 zł brutto miesięcznie.

Jeśli mówimy o kredytach w 100% załatwianych przez internet to aktualnie trzy banki umożliwiają załatwienie wszystkich formalności całkowicie bez wychodzenia z domu do tego stopnia że nie jest wymagany nasza fizyczna obecność w placówce bankowej. Te banki to mBank, Alior Sync oraz działający pod marką IGotówka bank BNP Paribas. Oczywiście wszystkie z tych banków udzielają kredytów przez internet do określonej kwoty ponieważ w przypadku większych kwot wymagane jest już pojawienie się w banku z celu finalizacji przyznania kredytu.

Trudno powiedzieć w którym z wymienionych banków uzyskamy najszybszy internetowy kredyt ponieważ zależy to od wielu czynników a więc czasu w jakim zostanie wydana decyzja o przyznaniu kredytu oraz czasu w którym przyznana gotówka trafi na nasze konto bankowe. Najczęściej jednak nie trwa to dłużej niż 24 godziny od złożenia wniosku a bywają przypadki że gotówkę możemy mieć nawet w ciągu kilku minut, tyle że dotyczy to klientów danego banku w którym mamy konto i spływa na nie wynagrodzenie, bądź też już wcześniej braliśmy w nim kredyt gotówkowy.

W ostatnich tygodniach mBank chwali się przyspieszeniem wydawania kredytów więc pierwsze kroki możemy skierować właśnie do nich lub też wysłać wnioski do wszystkich trzech banków i czekać który z nich skontaktuje się z nami w sprawie kredytu najszybciej bądź też zaproponuje najsensowniejsze i najkorzystniejsze warunki a więc najniższe raty czy oprocentowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *