Kredyt gotówkowy 50 000 zł na działalność

Zamierzam w niedługim wziąć kredyt gotówkowy w wysokości 50 000 zł. Posiadam odpowiednią zdolność kredytową, prowadzę jedno osobową działalność gospodarczą i mogę przedstawić wszystkie wymagane dokumenty pod warunkiem że formalności zostaną załatwione szybko, BIK również czysty, wcześniej brałem już kredyty gotówkowe w banku ale na mniejsze kwoty i wszystkie zostały w terminie spłacone.

Jeśli jesteśmy zainteresowani tak wysoką kwotą kredytu gotówkowego to najlepiej poszukać tańszej opcji jego zaciągnięcia. Tańszym rozwiązaniem w przypadku jeśli prowadzimy działalność gospodarczą będzie kredyt inwestycyjny zamiast kredytu gotówkowego a jego również możemy przeznaczyć na dowolny cel, tyle że w oświadczeniu do banku będziemy musieli wskazać cel kredytu związany z prowadzoną działalnością. Kredyt ten nie dość że będzie tańszy w spłacie to jeszcze raty kredytu możemy wliczyć w koszty prowadzonej działalności.

W przypadku osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą do uzyskania kredytu gotówkowego czy kredytu inwestycyjnego będzie wymagany dowód osobisty, dokumenty rejestrowe firmy (wpis do ewidencji, regon, nip), książka przychodów i rozchodów (najczęściej brane pod uwagę są dochody z ostatnich trzech pełnych miesięcy) oraz zaświadczenia opłat składek zus i podatku vat do urzędu skarbowego z ostatnich trzech miesięcy.

Aktualnie wiele banków pozwala sprawdzić orientacyjny koszt kredytu przez internet choć w przypadku większych kwot (najczęściej powyżej 20 000 zł) formalności dodatkowe załatwiane są już w placówkach bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *