Limit w koncie 1000 zł – w jakim banku?

Od razu zaznaczam że nie szukam ani kredytu, ani chwilówki ani tym bardziej pożyczki pozabankowej. Zależy mi tylko i wyłącznie na limicie kredytowym w koncie ok 1000 zł najlepiej takim który posiada dosyć niskie opłaty za prowadzenie.

Aktualnie wśród bankowych ofert znajdziemy przynajmniej kilka ofert rachunków osobistych w ramach których możemy otrzymać limit kredytowy w tej wysokości. Taki limit oferują m.in takie banki jak Bank Zachodni WBK, Bank Millenium, Bank BPH czy Raiffeisen Polbank. Limit najczęściej przyznawany jest na 12 miesięcy z możliwością odnowienia.

Jeżeli jednak potrzebujemy limitu w wysokości nie większej niż 1000 zł to idealną ofertą będzie w tym przypadku oferta konta Getin Up. W ramach tego konta możemy otrzymać nieoprocentowany limit 1000 zł. Oprócz samego limitu otrzymujemy również do dyspozycji nowoczesne konto z wieloma udogodnieniami.

Konto Getin Up może być bezpłatne w prowadzeniu dzięki czemu nie będziemy ponosić żadnych miesięcznych opłat za prowadzenie, jednak pod warunkiem że w każdym miesiącu będziemy dokonywać transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej dołączonej do konta lub aplikacją iKasa za łączną kwotę minimum 300 zł.

Osoby poniżej 25 roku życia mogą liczyć na jeszcze bardziej przystępne warunki ponieważ wystarczy że w ciągu miesiąca dokonają podobne jak wyżej transakcje za 100 zł i już będą miały zapewnione brak opłat za prowadzenie konta.

Warto też wspomnieć że konto umożliwia dokonywanie bezpłatnych przelewów zarówno przez internet, facebooka czy sms.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *