Bezpieczna pożyczka przez internet

Chciałbym wziąć pożyczkę przez internet bez konieczności odwiedzania banków ale taką która jest w pełni bezpieczna i żebym za dużo nie musiał spłacać tzn. żeby rata nie była za wysoka. Chciałbym 8000 zł na jakieś 3 lata, może być w banku ale przez internet.

W pełni internetowa pożyczka jest możliwa pod warunkiem że będziemy mogli również elektronicznie dostarczyć bankowi dowód naszej zdolności kredytowej a więc najczęściej jest to zaświadczenie o dochodach z 3 ostatnich miesięcy. W niektórych przypadkach bank zadowoli się też wyciągiem z konta na które spływa nasza wypłata. W przypadku większości kont sami możemy wygenerować takie zestawienie za pomocą zalogowania się do naszego konta przez internet.

W jakich bankach mamy możliwość uzyskania kredytu w pełni internetowo i bez wychodzenia z domu? Pierwszym z takich banków jest najstarszy internetowy bank a mianowicie mBank. W ofercie znajdziemy kredyty gotówkowe już od 500 zł z dowolnym okresem spłaty. Jeśli potrzebujemy 8000 zł na okres 36 miesięcy (3 lata) jeszcze przed zaciągnięciem kredytu możemy sprawdzić orientacyjny koszt takiego kredytu wraz z wysokością raty miesięcznej.

Kolejnym z banków a właściwie bardziej by pasowało powiedzieć – kolejną z marek jest iGotówka która podlega pod bank BNP Paribas. Serwis iGotówka to nic innego więc jak oferta bankowa dostępna całkowicie internetowo (do 20 000 zł). I ostatnim znanym nam bankiem który udzieli nam pożyczki przez internet jest Alior Sync czyli internetowa wersja Alior Banku. Doszły nas jednak słuchy że już niedługo marka ta zakończy swoją działalność i wszystkie z usług nadal będą oferowane pod brandem Alior banku.

Co przygotować jeśli będziemy chcieli składać wniosek o pożyczkę przez internet? Na pewno będzie nam potrzebny nasz dowód osobisty, wyciąg z konta z ostatnich miesięcy oraz oczywiście komputer z dostępem do internetu i telefon komórkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *