Karta kredytowa na zakup tableta

Mam pilną potrzebę uzyskania karty kredytowej lub też pożyczki na dobrych zasadach. Już piszę w czym rzecz – na allegro pojawiła się oferta tableta znanej markowej firmy i w promocyjnej cenie 1400 zł z której chciałbym skorzystać. Jak że gotówki nie mam na ten cel ale posiadam pracę (jednak mam dopiero 18 lat) to chciałbym uzyskać kartę kredytową którą mógłbym zapłacić za towar.

Jeśli mówimy o bankach to szanse na uzyskanie kredytu czy karty kredytowej w wieku 18 lat są bliskie zeru choć oczywiście spróbować możemy. I dzięki temu że w dzisiejszych czasach mamy pod ręką internet możemy to sprawdzić całkowicie zdalnie przez internet i bez wychodzenia z domu. Wystarczy w tym celu wypełnić wniosek w bankach udzielających kredytów w pełni przez internet np. w mBanku czy w serwisie Igotówka. Dalsze kroki będą już należeć do pracowników banku którzy ocenią czy możemy uzyskać potrzebny nam kredyt czy też nie.

Jeśli to jednak nie wypali możemy spróbować sił w Vanquis Bank który oferuje karty kredytowe osobom które nie mogą uzyskać kredytu bankowego z różnych powodów w tym również osobom nie mającym za sobą jeszcze historii kredytowej jak w tym przypadku. Już na starcie możemy otrzymać limit na karcie od 1100 zł do 5000 zł a w przyszłości jeśli będziemy korzystać z karty i terminowo spłacać kartę to zostanie on powiększony do 10 000 zł.

Wydanie karty odbywa się całkowicie zdalnie a więc wniosek o kartę wypełniamy przez internet a umowę oraz kartę kredytową dostarcza nam do drzwi firma kurierska.

Warto odnotować że oprocentowanie na karcie Vanquis może być nieco wyższe niż w przypadku tradycyjnych bankowych kart kredytowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *