2000 zł na 3 miesiące – gdzie najtaniej?

Szukam pożyczki pozabankowej 2000 zł którą chciałbym szybko oddać ze względu na duże koszty w które nie chciałbym się ładować. Kiedyś miałem pożyczkę w Providencie na długi okres i musiałem spłacić ponad drugie tyle. Teraz mogę oddać całą pożyczoną kwotę wraz z prowizją itp w ciągu 3 miesięcy, wysokość miesięcznych rat nie musi być równa.

Oferta firm pozabankowych aktualnie jest dość szeroka więc ze znalezieniem pożyczki w wysokości 2000 zł na okres 3 miesięcy nie powinniśmy mieć większego problemu. Ogólnie mielibyśmy jeszcze większy wybór gdyby nie limity pierwszych pożyczek jakie stosują głównie firmy udzielające chwilówek. Gdyby nie to moglibyśmy wziąć 2000 zł chwilówki i skorzystać z opcji przedłużenia terminu jej spłaty.

Nieco poniżej tej kwoty otrzymamy pożyczkę w Pandamoney która udziela pożyczek do 1800 zł bez podziału na nowy czy stały i z tego górnego pułapu mogą skorzystać wszyscy klienci firmy oczywiście jeśli ich dochód im na to pozwala. Nieco mniejszą kwotę bo 1400 zł uzyskamy w Vivusie i ta oferta skierowana jest dla osób które po raz pierwszy korzystają z oferty firmy.

Jeśli jednak zależy nam na pełnej kwocie 2000 zł to możemy poszukać wśród firm udzielających pożyczek pozabankowych na raty. Taką propozycję znajdziemy w ofercie Kredito24 raty która rozłoży nam okres spłaty na dowolny termin w tym również na okres 3 miesięcy. Wybierając ofertę tej firmy jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę możemy zapoznać się z harmonogram spłat pożyczki oraz wysokością rat miesięcznych jak też łączną kwotą do spłaty.

Podobną propozycję znajdziemy w ofercie Asa Kredyt czy Incredit w których również pożyczymy 2000 zł na dowolnie wybrany przez nas okres spłaty. W przypadku Incredit kwota taka jest dostępna dopiero przy drugiej zaciąganej pożyczce.

Jedna myśl na temat “2000 zł na 3 miesiące – gdzie najtaniej?

  1. Nie uwzględniono w tym zestawieniu Wongi a mam informacje że u nich w takiej konfiguracji jednak uzyskamy najtańszą pożyczkę. Można również przeliczyć sobie koszty pożyczki w Zaplo, która jest dosyć łatwo dostępna bo bez zaświadczeń o dochodach i dodatkowych skomplikowanych formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *