Kredyt w banku na 3 miesiące

Posiadam 23 lata, stały dochód i brak jakichkolwiek zadłużeń. Szukam banku w którym mógłbym wziąć kredyt na krótki okres czasu, najlepiej na 3 miesiące. Chodzi mi o to że chciałbym go jak najszybciej spłacić ponieważ nie chcę spłacać kredytu z większą ilością rat a do tego z wyższym oprocentowaniem. Czy są banki które udzielają kredytów przez internet na 3 miesiące, kwota która mnie interesuje to 1200 zł.

Większość banków unika udzielania kredytów gotówkowych na tak krótki okres czasu, jednak znajdziemy i takie które bez większego problemu udzielą nam takiego kredytu. Taką opcję znajdziemy choćby w ofercie banków: mBank, Eurobank, Plus Bank, Getin Bank, Alior Bank czy Bank BGŻ. Spośród tych banków kredytu przez internet udzieli nam jednak jedynie mBank. W przypadku pozostałych możemy oczywiście bez większych przeszkód złożyć wniosek przez internet ale pozostałe formalności ani tak będziemy musieli dopełnić już w najbliższej placówce banku.

Rata kredytu przy tak krótkim okresie kredytowania faktycznie powinna być stosunkowo niska. Używając kalkulatora kredytowego i sprawdzając jednocześnie kilka ofert kredytów w różnych bankach, uzyskaliśmy średnią ratę kredytu w wysokości 430 zł, co oznacza że sam koszt takiego kredytu nie powinien przekroczyć około 90-100 zł.

Wracając do wspomnianego wcześniej mBanku to właśnie w nim będziemy mogli uzyskać taki kredyt całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu, od momentu złożenia wniosku przez internet po otrzymanie gotówki na nasze konto bankowe. Aby bank mógł ocenić naszą zdolność kredytową, która stanowi podstawę udzielenia nam kredytu zostaniemy poproszeni o przesłanie do banku historii konta, na które otrzymujemy wynagrodzenie. Taki dokument będziemy mogli pobrać logując się na nasze konto bankowe i pobierając dokument pdf, który następnie możemy przesłać droga elektroniczną do mBanku.

Weryfikacja zdolności kredytowej może również nastąpić za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która sama zweryfikuje nasze konto. Aplikację taką również udostępnia mBank, jednak należy jednak wspomnieć że współdziała ona z wybranymi kontami bankowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *