Kredyt pod zastaw 20 000 zł na 5 lat

Posiadam zadłużenie w banku które chciałbym spłacić oraz kilka innych zobowiązań. Nie posiadam własnej nieruchomości ale jestem właścicielem 8-letniego Audi Q7 które mogłoby by stanowić zastaw pożyczonej kwoty. Interesuje mnie pożyczka pozabankowa na rozsądnych warunkach jak w temacie 20 tyś na 5 lat.

Odpowiedzią na zapytanie może być oferta Motopożyczki tym bardziej że firma w ostatnim czasie podwyższyła limit udzielanych pożyczek oraz okres spłaty. Teraz już nie tylko uzyskamy pożyczkę maksymalnie na 48 miesięcy jak było to do tej pory ale nawet na 72 miesiące co daje łącznie 6 lat okresu spłaty.

MotoPożyczka specjalizuje się w pożyczkach udzielanych pod zastaw samochodu który jest w naszym posiadaniu. Nie może to być pojazd starszy niż 10-12 lat (w zależności od marki pojazdu) a pożyczona kwota może wynosić aktualnie do 60% wartości posiadanego samochodu.

Warto też zaznaczyć że im szybciej spłacimy pożyczoną kwotę tym możemy liczyć na niższe koszty pożyczki. W przypadku oferty Motopożyczki oprocentowanie wynosi 0% jednak płacimy prowizję za każdy miesiąc spłaty który wynosi 6% miesięcznie od pożyczonej kwoty a więc w prosty sposób obliczając na im dłuższy okres zaciągniemy pożyczkę tym bardziej będzie ona dla nas kosztowna w spłacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *