Kredyt dla firmy bez sprawdzania BIKu

Prowadzę działalność gospodarczą i w zasadzie nigdy nie brałem kredytu na działalność. Interesuje mnie uzyskanie kredytu obrotowego na zakup nowych urządzeń w firmie max. 50 000 zł (choć zadowolę się również nieco mniejszą kwotę). Problem jednak w tym że bank nie chcę mi dać kredytu dla firm w związku z negatywnym BIK który powstał na skutek zaciągniętego kredytu który wziąłem kiedy otwierałem działalność (był to kredyt gotówkowy nie firmowy) i kilka rat było spłacone mocno po terminie. Kredyt już jest spłacony jednak pamiątka po tych zaległościach została w BIK. Szukam zatem czegoś pozabankowego i bez sprawdzania BIK, na w miarę normalnych (nie złodziejskich) warunkach.

Od razu na wstępie należy zaznaczyć że każda pożyczka pozabankowa będzie wyżej oprocentowana od kredytów bankowych więc na to rozwiązania nie znajdziemy. 50 000 żł to duża kwota i nie dość że może być problem w jej uzyskaniu w tych „sprawdzonych” i „nie złodziejskich” firmach to ponadto koszt takiego kredytu ani tak będzie znacznie większy od kredytu bankowego.

CREDIT LEASE – do 50 000 zł

W ofercie Credit Lease znajdziemy ofertę która może sprostać powyższym wymaganiom. W firmie CL Doradcy Finansowi znajdziemy ofertę kredytu firmowego bez sprawdzania BIKu dla kwot kredytu do 50 000 zł. Jeśli więc mieliśmy opóźnienia w spłatach kredytu mamy szansę na uzyskanie takiego kredytu. Ponadto firmy które są zainteresowane wyższymi kwotami kredytu (nawet do 300 000 zł) mają możliwość uzyskania kredytu bez zabezpieczeń i bez przedstawiania zaświadczeń o płatności składek z ZUS czy podatku w US. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy czyli 10 lat.

PROFI CREDIT / PROVIDENT

Jeżeli nie uda nam się uzyskanie kredytu w CL to będziemy musieli chyba pomyśleć o niższej kwocie kredytu lub tez poczekać na wyczyszczenie naszej historii w BIK. Profi Credit do tej pory udzielał pożyczek pozabankowych do 50 000 zł, jednak aktualnie oferuje kwoty pożyczek dla firm nie wyższe niż 20 000 zł bez zabezpieczeń. Taka kwotę kredytu możemy uzyskać bez sprawdzania w BIKU pod warunkiem że prowadzimy jednoosobową działalność (od minimum 12 miesięcy).

PROVIDENT to już znacznie mniejszy kwoty pożyczek dla firm ponieważ maksymalnie możemy uzyskać do 10 000 zł. Pożyczka udzielana jest na bardzo podobnych zasadach jak pożyczki oferowane osobom prywatnym a więc spłata pożyczki odbywa się w cyklu tygodniowym. Mamy do wyboru spłatę pożyczki u nas w firmie/mieszkaniu lub spłatę rat za pomocą przelewu (co jest bardziej sensownym i tańszym rozwiązaniem).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *