Kredyt dla firm 30 tyś zł pozabankowo

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i mam problem z uzyskaniem kredytu bankowego z powodu negatywnego BIK. Interesuje mnie zakup nowej maszyny i wiem że tylko pozabankowo mogę uzyskać taką kwotę – mowa tu o 30 000 zł z okresem spłaty 12-18 miesięcy. Które firmy pozabankowe udzielają takich dużych kredytów pozabankowych, nie weryfikując przy tym BIK?

Jeśli zdecydujemy się zaciągnąć taki kredyt firmowy pozabankowo musimy wiedzieć o tym że ładujemy się w ogromne koszta a w tym przypadku przekroczą one zdecydowanie dwa razy to co pożyczyliśmy czyli nie dość że będziemy musieli oddać kwotę którą pożyczyliśmy to poza tym jeszcze raz taką kwotę a być może nawet większą. Poza tym musimy wiedzieć że w zasadzie dosyć mało jest firm które udzielają tak wysokich kredytów gotówkowych.

Jedną z nich jest Profi Credit i nie wymaga co prawda przy tym wpłacania dużych przedpłat, co praktykują niektóre firmy z sektora parabankowego ale maksymalna kwota kredytu firmowego może wynosić do 25 000 zł. Taki kredyt możemy rozłożyć na okres spłaty od 18 do 30 miesięcy.

Jeśli koniecznie zależy nam na kredycie pozabankowym na firmę to nieco tańszą w spłacie opcją (pod warunkiem szybszej spłaty pożyczki w okresie nie dłuższym niż 12 miesięcy) może być propozycja Motopożyczki, tyle że tutaj aby uzyskać pożyczkę wymagane jest posiadanie samochodu który będzie stanowił zastaw kredytu. Nie wystarczy jednak samo posiadanie samochodu ponieważ jego wartość również musi być stosowna do pożyczanej kwoty. Jeśli więc szukamy kredytu na firmę w wysokości 30 tyś zł to wartość samochodu który jest w naszym posiadaniu musiałaby wynosić przynajmniej ok. 42 000 zł.

Orientacyjny koszt kredytu w wysokości 30 000 zł w Motopożyczka:
okres spłaty 12 miesięcy – rata miesięczna 4300.00 zł, do spłaty łącznie: 51600.00 zł
okres spłaty 18 miesięcy – rata miesięczna 3466.67 zł, do spłaty łącznie: 62400.00 zł

Zarówno w przypadku Profi Credit jaki Motopożyczki nie jest weryfikowany BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *