Kredyt bez BIK 6000-7000 zł

Chciałbym pożyczyć 6000-7000 zł, interesują mnie wyłącznie propozycje pozabankowe ponieważ mam nie duże zadłużenie i informacja o tym powędrowała do BIK w związku z czym w bankach nie mam co liczyć na kredyt. Mogę się dopasować do okresu spłaty, mogą to być zarówno 12 do maksymalnie 24 miesięcy.

Choć większość firm udzielających pożyczek pozabankowych nie sprawdza historii kredytowej w BIK, to firmy te również mają swoje sposoby na zbadanie naszej aktualnej zdolności jak i historii choćby za pomocą weryfikacji w BIG Infomonitor czy w rejestrach dłużników. Tak więc choć w instytuacjach pozabankowych mamy większe szanse na uzyskanie pożyczki niż w banku to nigdy ta gwarancja nie będzie 100%-owa. Za to nikt nie zabroni nam próbować tym bardziej że w obecnych czasach wniosek o pożyczkę do każdej instytucji możemy wysłać przez internet w dodatku nie wychodząc z domu.

Nasze poszukiwania pożyczki zaczęlibyśmy od Providenta jako że może on nam zaproponować najkorzystniejsze warunki w opcji „Przelew” (nie dotyczy opcji „Domowa” znacznie droższej w spłacie). Możemy wybrać z oferty zarówno 6000 jak i 7000 zł a okres spłaty możemy dopasować do swoich potrzeb wybierając 60 lub 90 tygodni. Oczywiście im krótszy okres wybierzemy tym będziemy mogli liczyć na niższy koszt pożyczki.

Kolejną propozycję pożyczek bez sprawdzania informacji na nasz temat w BIK ma do zaproponowania firma Zaimo. Oferuje ona pożyczki pozabankowe do 6000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Koszt pożyczki może być wyższy niż w Providencie, ale ten zostanie wyliczony na podstawie indywidualnej oceny naszej zdolności kredytowej. Oczywiście o kosztach pożyczki możemy dowiedzieć się jeszcze przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki.

Firma Profi Credit również należy do firm które przy ocenie zdolności kredytowej nie używa baz Biura Informacji Kredytowej, zresztą oficjalnie nawet o tym informuje na swoich stronach i reklamach. Problem jednak w tym że koszt pożyczki w Profi Credit jest dosyć wysoki więc raczej skłanialibyśmy się do wybrania jednej z dwóch wcześniej przedstawionych propozycji, no chyba że nie mamy innego wyjścia i Profi Credit będzie naszym jedynym wyjściem. Okres spłaty dla pożyczek w zakresie 6000-7000 zł może wynosić od 6 do nawet 48 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *