Pożyczka 2400 zł na 12 miesięcy

Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości 2400 zł na 12 miesięcy. Posiadam stałe zatrudnienie i potrzebna mi taka pożyczka na spłatę zaciągniętych chwilówek. Interesuje mnie tylko taki okres spłaty, nie krótszy ponieważ nie dam rady spłacać więcej niż 280-300 zł miesięcznie.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłby kredyt bankowy ponieważ pożyczki pozabankowe zaciągane na długi okres są raczej mało opłacalne. Jeśli możemy a więc nie mamy żadnych opóźnień w spłatach czy negatywnego BIK – skorzystajmy z usług kredytów bankowych. Taką kwotę bez większych przeszkód uzyskamy przez internet.

Jeśli zależy nam na pilnej gotówce powinniśmy wysłać wnioski o kredyt do 2-3 wybranych banków które umożliwiają załatwienie wszystkich możliwych formalności związanych z pozyskaniem kredytu całkowicie drogą internetową. Dzięki zaoszczędzimy czas a decyzję kredytową będziemy mieli już w ciągu najbliższych godzin od złożenia wniosku a niekiedy nawet w ciągu najbliższych minut.

Kredytów internetowych do których nie jest potrzebna nasza obecność w banku udzielają mBank, Alior Sync czy Igotówka. W przypadku mBanku koszt kredytu będzie dla nas dosyć przystępny ponieważ rata miesięczna w przypadku pożyczki 2400 zł / 12 miesięcy nie powinna przekroczyć 230 zł / miesiąc. Bardzo zbliżone raty otrzymaliśmy również przeprowadzając symulację kredytu w serwisie Igotówka.

Co jednak jeśli bank nie będzie w stanie nam pomóc ponieważ nasza historia kredytowa na to nie pozwala lub mamy już jeden kredyt który spłacamy? Wtedy pozostają nam jeszcze pożyczki pozabankowe ale jak pisaliśmy na wstępie te będą w spłacie znacznie droższe od tych bankowych. Tak dla przykładu w Providencie koszt pożyczki zaciągniętej na 60 tygodni w opcji przelew wyniesie nas blisko 1000 zł (do spłaty łącznie ok 3400 zł) a nawet ponad 2000 zł w opcji Domowej (łącznie do spłaty ok 4700 zł). W innych firmach możemy zapłacić jeszcze więcej..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *