Kredyt 1000 zł na 12 miesięcy

Od dwóch miesięcy posiadam umowę o pracę na czas nie określony a więc już na stałe, w związku z czym chciałabym wziąć nie duży kredyt w wysokości 1000 zł na zakup laptopa. 500 zł już udało mi się odłożyć, potrzebne byłoby jeszcze wspomniane 1000 zł na 12 miesięcznych rat. Szukam w miarę najtańszej oferty takiego kredytu i jeśli to możliwe aby można go było uzyskać przez internet.

Uzyskanie takiej kwoty kredytu gotówkowego nie powinno stanowić większego problemu. Większym problemem może być to że osoba starająca się kredyt pracuje na stałą umowę dopiero od 2 miesięcy. Banki natomiast przyznają kredyty osobom pracującym na umowę przynajmniej od 3 miesięcy więc w tym przypadku musielibyśmy jeszcze trochę poczekać, chyba że bank zadowoli się zaświadczeniem o dochodach uwzględniającym jeszcze dochody z umowy na czas określony.

W przypadku kredytów na 12 miesięcy wybór mamy dosyć spory i wstępny koszt takiego kredytu możemy sobie obliczyć praktycznie nie wychodząc z domu, wykorzystując do tego celu internet. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych symulacji kredytów, dokonanych za pośrednictwem stron internetowych banków oraz kalkulatora kredytowego w serwisie Portfel24. Raty kredytu uwzględniają ubezpieczenie kredytu.

Kredyt 1000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy, ubezpieczenie: tak, raty: równe

mBank – rata miesięczna 94,14 zł, łączna kwota do spłaty: 1129,68 zł
iGotówka – rata miesięczna 96,00 zł, łączna kwota do spłaty: 1152,00 zł
Eurobank – rata miesięczna 94,48 zł, łączna kwota do spłaty: 1133,76 zł
Bank Millenium – rata miesięczna 93,78 zł, łączna kwota do spłaty: 1125,36 zł

Należy pamiętać że ostateczny koszt kredytu może się różnić od niżej przedstawionego ponieważ są to koszty orientacyjne podawane w internecie. A te jak wiadomo powinny zachęcić potencjalnego kredytobiorce a nie zniechęcić.

Jeśli zależy nam na załatwieniu wszystkich formalności związanych z kredytem od początku do końca to w ten sposób załatwimy temat kredytu jedynie w wybranych bankach a pośród nich należy wskazać takie nazwy jak mBank, iGotówka, ING Bank Śląski (pożyczka internetowa) czy T-Mobile Usługi Bankowe.

Do uzyskania kredytu w takim wypadku będzie nam potrzebne albo zaświadczenie dochodów uzyskanych w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub skan historii konta z naszego rachunku bankowego, na które wpływa nasze wynagrodzenie. Te dokumenty możemy przesłać do banku (wcześniej zeskanowane) drogą elektroniczną a więc e-mailem lub dołączyć je w formularzu internetowym. Jeśli bank zażyczy sobie oryginałów tedy możemy je dostarczyć albo do najbliższej placówki danego banku albo wysłać do banku za pośrednictwem kuriera. Każdy bank posiada zazwyczaj inne wymagania na temat weryfikacji tego typu dokumentów więc więcej na ten temat dowiemy się w bezpośredniej rozmowie z pracownikiem banku w którym złożyliśmy wniosek o kredyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *