Karta kredytowa z niskim dochodem

Chciałam prze świętami uzyskać kartę kredytową w banku jednak bank w którym składałam wniosek o taką kartę kredytową nie odmówił mi wydania takiej karty ze względu na za niski dochód. Czy w innych bankach mam szansę na uzyskanie takiej karty?

Wszystko zależy od wysokości wynagrodzenia, jednak faktycznie może być tak że w jednym banku karty kredytowej nie uda nam się uzyskać a w 5 innych będziemy mieli taką możliwość. Banki kierują się własnymi zasadami, stosują inny próg wynagrodzenia wymagany do otrzymania kredytu czy karty kredytowej. Przedstawimy dziś dwie oferty w ramach której uzyskamy kartę kredytową już przy dochodzie miesięcznym netto 600-700 zł.

Karta kredytowa Banku Zachodni WBK

Propozycja karty kredytowej Visa Silver z Akcją Pajacyk dostępna w ofercie BZWBK. Aby ją otrzymać wystarczy już dochód miesięczny w wysokości 650 zł netto a więc jest kartą łatwo dostępną. Przyznany limit kredytowy na karcie uzależniony jest od tego jakie posiadamy dochody, maksymalny limit dla karty to 50 000 zł. Będąc posiadaczami karty bierzemy udział w Akcji Pajacyk dzięki czemu wykonując nią płatności za zakupy pomagamy dodatkowo potrzebującym.

Karta kredytowa Vanquis Bank

To oferta szczególnie nastawiona na osoby które posiadają niskie dochody lub nie najlepszą historię kredytową. Na początek limit który uzyskamy nie będzie duży ponieważ może wynosić od 1100 zł do 2500 zł jednak jeśli będziemy systematycznie spłacać zadłużenie na karcie to limit ten może zostać zwiększony do 10 000 zł. Karta kredytowa jest dostępna całkowicie przez internet a więc nie będzie potrzebna nasza wizyta w placówce w celu uzyskania karty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *