Gdzie uzyskam kredyt całkowicie przez internet?

Sprawa jest następująca – mam zdolność kredytową, mam prace i w zasadzie wszystko co powinienem aby uzyskać kredyt w banku. Kwestia jest jednak taka że jestem uziemiony na kilka dobrych tygodni bez możliwości wychodzenia z domu. Czy jakiś bank / firma udzieli mi kredyt w taki sposób abym nie musiał wychodzić w domu nawet w celu odebrania gotówki? Oczywiście mam namyśli tylko kredyty na „normalnych” i przystępnych warunkach.

Choć większość banków oferuje możliwość uzyskania gotówki przez internet to niestety w przypadku części takich ofert musimy pojawić się w placówce banku w celu podpisania umowy. Banki które realizują kredy przez internet od początku do końca to na dzień dzisiejszy mBank, Alior Sync oraz Bnp Paribas w ramach oferty iGotówka.

MBANK

W przypadku oferty mBanku możemy jak najbardziej otrzymać kredyt bez wychodzenia z domu ale musi być spełniony jeden z warunków a mianowicie albo posiadamy rachunek w mBanku na które spływa nasze miesięczne wynagrodzenia albo skorzystamy z aplikacji Importer która umożliwi sprawdzenie bankowi naszego miesięcznego wynagrodzenia. Aplikacja ta jednak póki co współpracuje tylko z wybranymi kontami a są to na dzień dzisiejszy konta w PKO BP, ING Bank Śląski, Bank Millennium, Alior Bank, Alior Sync, Inteligo, Bank Zachodni WBK oraz Pekao – Bank Polska Kasa Opieki. Jeśli jednak nie mamy konta w żadnym z wspomnianych banków możemy przesłać e-mailem skan / printscreen historii konta z abnku w którym posiadamy konto.

ALIOR SYNC

W przypadku Alior Sync również istnieje możliwość dostania kredytu praktycznie od a do z przez internet. Już w trakcie wypełnienia wniosku o kredyt otrzymujemy wstępną decyzję kredytową. W kolejnym kroku musimy potwierdzić wysokość naszych dochodów za pomocą dwóch możliwości. Pierwsza z nich to weryfikacja dochodu przez internet a druga za pośrednictwem kuriera która niestety będzie wiązała się z dodatkowym oczekiwaniem.

IGOTÓWKA

Serwis iGotówka zostały przygotowany przez bank BNP Paribas i jest to oferta dostępna całkowicie przez internet dla kredytów w wysokości do 20 000 zł. Wszystkich formalności możemy dopiąć elektronicznie za pomocą platformy iGotówka w tym również podpisanie umowy w formie elektronicznej. Będą nam dodatkowo potrzebne skany dokumentów potwierdzające dane wprowadzone we wniosku oraz opłata weryfikacyjna przelana z naszego konta.

Jedna myśl na temat “Gdzie uzyskam kredyt całkowicie przez internet?

  1. Jest faktycznie kilka banków, w których można uzyskać kredyt całkowicie przez intermet. Wybór jest duży. Najczęśćiej jednak powinniśmy sprawdzić „nasz” bank, a następnie sprawdzić inne, tak aby wybrać najlepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *