Jakie dokumenty potrzebne do pożyczki w Provident?

Już kilka banków odmówiło mi udzielenia kredytu, w każdym musiałem przedstawiać zaświadczenia o dochodach a mimo to żaden nie dał mi kredytu o jaki wnioskowałem. Wiem że można wziąć pożyczkę w Providencie na nie dużo droższych zasadach jak w bankach w opcji przelew, pytanie tylko – jakie dokumenty będą mi potrzebne do uzyskania pożyczki w Providencie? Czy u nich też trzeba tak długo czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki?

Nie mogąc uzyskać pożyczki w banku na dzień dzisiejszy faktycznie Provident będzie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, pod warunkiem że uda nam się uzyskać pożyczkę we wspomnianej opcji Przelew, a według naszych informacji nie wszystkim ta opcja jest oferowana. Jeżeli firma nie jest pewna naszej zdolności kredytowej lub zachodzi obawa że nie będziemy spłacać pożyczki terminowo firma może nam zaproponować jedynie opcją Domową, która niestety będzie droższa w spłacie.

Jednak jeśli posiadamy zatrudnienie, możemy przedstawić nasze dochody na podstawie czy to zaświadczenia o zatrudnieniu czy historii konta a ponadto również jakieś z ostatnich opłaconych rachunków (np. telefonicznych) to bez większych przeszkód powinno nam się udać uzyskania pożyczki w opcji Przelew.

Poza tymi dokumentami będzie nam również potrzebny dowód osobisty i w zasadzie nic ponadto ponieważ Provident nie wymaga wpłacania żadnych przedpłat przed uzyskaniem pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *