Jak szybko dostać 200 zł przez internet?

Nadarzyła mi się pewna okazja i chętnie pożyczyłbym przez internet nie wielką kwotę 200 zł – jak można to zrobić w miarę szybko i bez większych formalności? Ile będę musiał zwrócić jeśli oddałbym tą kwotę po miesiącu, a ile po 2 miesiącach (po wakacjach)?

Tak nie wielką kwotę najlepiej pożyczyć z firmy udzielającej chwilówek o ile oczywiście jesteśmy już osobą pełnoletnią. Osoby powyżej 18 roku mają możliwość otrzymania takiej pożyczki całkowicie przez internet, w zależności jeszcze od firmy którą wybierzemy bo należy wiedzieć że nie wszystkie udzielają chwilówek tak młodym osobom. Niektóre z nich maja wyższy limit wiekowy najczęściej wynoszący 20-21 lat a niekiedy jeszcze więcej.

Czas oczekiwania na taką pożyczkę to w zależności od firmy w której składamy wniosek od kilkunastu minut do kilku godzin. Dosyć szybką realizacje pożyczek posiadają firmy Vivus, Netcredit czy Wonga które najczęściej na realizacje pożyczki potrzebują nie więcej niż 30 minut.

Po pożyczkę w wysokości 200 zł warto też sięgnąć do tej firmy która posiada na obecną chwilę promocję polegającą na pożyczeniu pierwszej pożyczki za darmo. Aktualnie posiada ją wiele firm i korzystając z tej możliwość za pożyczenie gotówki na okres 30 dni nie poniesiemy żadnych opłat a oddamy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy.

W nieco innej sytuacji będzie to wyglądało jeśli będziemy chcieli wspomniane 200 zł pożyczyć na okres 2 miesięcy czyli 60 dni. W takiej sytuacji o ile pożyczkę na 30 dni uda nam się załatwić praktycznie za darmo ( nie licząc opłaty weryfikacyjnej która najczęściej wynosi 0,01 zł) to za kolejne 30 dni będziemy musieli już dopłacić. Przykładowo w firmie Vivus przedłużenie terminu spłaty o kolejne 30 dni dla pożyczki 200 zł wynosi 46.3 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *