Gdzie znajdę najszybsze pożyczki pozabankowe w kilka minut?

Pilnie poszukuje pożyczki pozabankowej z najszybszą możliwą realizacją przelewu a więc bez konieczności wysyłania dokumentów i dodatkowych formalności a głównie oparte na danych z dowodu czy na podstawie elektronicznej historii konta. Posiadam stałe zatrudnienie i dochody jednak nie mogę dostać kredytu w banku dlatego szukam szybkiej pożyczki pozabankowej którą realnie mógłbym uzyskać w kilka czy kilkanaście minut.

Na realizację pożyczki w ciągu kilku minut raczej byśmy nie liczyli ponieważ nie jest to realne nawet w przypadku chwilówek, ale jeśli mówimy o kilkunastu minutach to jest to już nieco bardziej rzeczywiste. Na przyznanie pożyczki nawet tej pozabankowej składa się szereg rzeczy a więc weryfikacja danych, przelew opłaty weryfikacyjnej, rozmowa telefoniczna na linii pożyczkodawca – pożyczkobiorca po przelew pożyczki na konto.

W zależności od tego jakiej kwoty potrzebujemy mamy kilka firm do wyboru oferujących szybkie, ekspresowe pożyczki pozabankowe wśród ktorych wymienić należy choćby Zaimo, Zaplo czy Incredit. Każda z nich oferuje różne kwoty pożyczek a więc po kolei: Incredit tdo 5000 zł, Zaimo do 6000 zł, Zaplo do 7000 zł. Zarówno Zaplo jak i Incredit posiadają limity przy pierwszych pożyczkach przez które przy pierwszej pożyczce nie pożyczymy za wysokich kwot. Zaimo takich limitów co prawda nie posiada ale kwotę pożyczki uzależniona od indywidualnej oceny zdolności pożyczkobiorcy a więc jeśli mamy dobre dochody i możemy je potwierdzić np. na podstawie przesłanej historii konta to na pewno zwiększy to nasze szanse na uzyskanie większej kwoty pożyczki.

Okres spłaty możemy sobie dowolnie dopasować – w przypadku Zaimo i Zaplo mamy do wyboru okres spłaty nie dłuższy niż 12 miesięcy, natomiast w przypadku Incredit okres spłaty może wynieść nawet do 12 miesięcy.

Jak szybko taka pożyczka może trafić na nasze konto? W większości przypadków gotówką o którą wnioskowaliśmy może pojawić się na naszym koncie w czasie nie dłuższym niż 1 godzina, czasami jednak czas ten jest nawet krótszy i wynosi 20-30 minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Co może skrócić czas oczekiwania na pożyczkę? Na pewno dużą rolę odegra tu nasze konto bankowe ponieważ pełni ono tu dwustronną rolę. Wpierw z tego konta przelewana jest opłata weryfikacyjna a następnie po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki gotówka trafia na nasze konto. Jeśli mamy zatem konto bankowe w jednym z banków które posiada również firma pożyczkowa przelew będzie mógł trafić w ekspresowym tempie z konta na konto. Najczęściej na takiej liście obsługującej szybkie przelewy znajdują się te najpopularniejsze banki a więc PKO, BZ WBK, mBank, Millenium czy Pekao. Jeśli więc mamy konto w jednym banku to mamy szanse na szybkie załatwienie potrzebnej nam dodatkowej gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *